وبلاگ

طبق گزارش‌های اخیر، توییتر قصد دارد سیستم پرداخت ارز دیجیتال را به پلتفرم خود اضافه…
ارز دیجیتال در توییتر
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

توییتر (twitter) سیستم پرداخت ارز دیجیتال را اضافه کرد

زمان مطالعه: 3 دقیقه

طبق گزارش‌های اخیر، توییتر قصد دارد سیستم پرداخت ارز دیجیتال را به پلتفرم خود اضافه کند. از زمانی که توییتر در دستان ایلان ماسک قرار گرفت، تغییراتی در استراتژی‌های این پلتفرم رقم خورد. آیا سیستم پرداخت ارز دیجیتال برای این پلتفرم فعال شده است؟ در این مقاله با ما همراه باشید.

 

شرکت های عالی بر اساس محصولات عالی ساخته شده اند.

ایلان ماسک | Elon Musk

 

این خبر حاکی از آن است که استراتژی کسب درآمد توییتر با وجود از دست دادن بسیاری از کارکنان خود در چند ماه پیش و پس از تصاحب ایلان ماسک، مدیرعامل جدید، همچنان در حال توسعه است.

ارائه خدمات در توییتر با کریپتو

توییتر با کریپتو

توییتر، یک پلتفرم شبکه اجتماعی و وبلاگ نویسی است. دفتر مرکزی این پلتفرم محبوب در ایالات متحده قرار دارد. ظاهراً توییتر با Stripe ( شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین) همکاری می‌کند تا خرده فروشان را قادر به پذیرش ارز دیجیتال از مشتریان خود کند. به نظر می‌رسد این ویژگی پرداخت در ابتدا از ارزهای فیات پشتیبانی می‌کند. ایلان ماسک این سیستم پرداختی را برای ساده‌سازی تراکنش‌ها در سایت‌های اجتماعی راه‌اندازی کرد.

به گفته منابع معتبر، توییتر شروع به ارائه چارچوب مورد نیاز برای مدیریت سیستم پرداخت در سایتی کرده است که پرداخت‌های توییتر را به یک گروه کوچک ارجاع می‌دهد که در نهایت شامل پشتیبانی از پرداخت با ارز دیجیتال می‌شود.

نظر ایلان ماسک در مورد خدمات پرداخت

ایلان ماسک مالک توییتر

 

به گفته منابع آگاه، ایلان ماسک به توسعه دهندگان توییتر گفته است که برای شروع، پرداخت با ارز فیات را ترجیح می‌دهد. اما بعداً می‌توان پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را اضافه کرد. شرکت‌های ایلان ماسک قبلاً انتقال ارزهای دیجیتال را تسهیل کرده‌اند، بنابراین توییتر اولین کار ایلان ماسک در این زمینه نخواهد بود.

آیا سیستم پرداخت ارز دیجیتال برای توییتر فعال شده است؟

ارز دیجیتال در توییتر

ایلان ماسک، مالک توییتر، در حال پیشبرد برنامه‌های خود برای ارائه قابلیت پرداخت به توییتر است و جریان درآمد دیگری را برای این غول شبکه‌های اجتماعی به ارمغان می‌آورد. اگرچه این فناوری در درجه اول بر ارز فیات متمرکز خواهد بود، اما به گونه‌ای ساخته خواهد شد که قابلیت‌های رمزنگاری در آینده اضافه شود.

ظاهراً در حال حاضر هیچ برنامه خاصی برای عملی کردن این قابلیت وجود ندارد. اما ایلان ماسک اعلام کرده است که می‌خواهد توییتر را به یک برنامه کاربردی برای همه تبدیل کند. بهبود عملکرد، پرداخت‌های ارزان و فوری که از طریق سیستمی مانند شبکه لایتنینگ بیت کوین انجام می‌شود برای این استراتژی چند منظوره بسیار سودمند خواهد بود.

سخن پایانی

ایلان ماسک، رئیس توییتر، به توسعه‌دهندگان خود دستور داده است تا سیستم پرداخت این پلتفرم را به گونه‌ای بسازند که قابلیت‌های رمزنگاری در آینده اضافه شود. حتما نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین در دوره آموزش رایگان ارز دیجیتال، آموزش‌های اولیه این بازار را آموزش داده‌ایم. اگر نیاز به مشاوره ی مالی یا اطلاعات بیشتر در خصوص بازارهای مالی یا سوالی در مورد دوره های حامی آکادمی دارید، با تیم ما در ارتباط باشید.

نویسنده: مهسا رزاقی

مطالب مرتبط

ارز فیات (fiat currency) چیست؟ مشخصه ها و قابلیت های این ارز

برنامه نویسی با ChatGPT و استفاده از آن در بازارهای مالی

15 حقیقت جالب در مورد دی تریدرها

افزایش آمار کرونا در چین و بازگشایی مجدد مرزهای این کشور در سال جدید

جرومی پاول (Jerome H. Powell) کیست؟

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید