وبلاگ

اگر به دنبال تحلیل روزانه و هفتگی انس ( طلای جهانی- انس طلا ) هستید،…
تحلیل روزانه قیمت انس جهانی طلا –امروز دوشنبه 23 بهمن 1402
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

تحلیل روزانه قیمت انس جهانی طلا –امروز دوشنبه 23 بهمن 1402

زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به دنبال تحلیل روزانه و هفتگی انس ( طلای جهانی- انس طلا ) هستید، حتما هر روز سایت ما را دنبال کنید. با حامی آکادمی می توانید دقیق ترین تحلیل های تکنیکال طلا را ببینید. تحلیل های انس با هدف یادگیری بیشتر شما به صورت روزانه منتشر می‌شود.

ویدیوی تحلیل تکنیکال طلای جهانی امروز

   

تحلیل کامل اونس جهانی (محدوده‌های مهم )

امروز خبر خاصی در مارکت نیست. اما سه شنبه خبر بسیار مهم CPI را خواهیم داشت. این خبر روی ایندکس دلار تاثیر می‌گذارد و به دنبال آن کل بازار به حرکت در می‌آید. اگر گزارش داده های تورمی، خبر از مناسب بودن شرایط تورمی آمریکا بدهد، افزایش بهره را نخواهیم داشت. در نتیجه ایندکس دلار نزولی شده و اونس صعودی می‌شود. البته لازم به ذکر است که اخباری وجود دارد که می‌تواند جلوی صعودی شدن طلای فارکس را بگیرد. از جمله این خبرها می‌توان به انتخابات آمریکا و روی کار آمدن دونالد ترامپ اشاره کرد. تحلیل کامل اونس جهانی همراه با محدوده‌های مهم بنابر این حتی با دید تکنیکالی به نظر می‌رسد که طلا جهانی بتواند به محدوده 2007 و 2002 و یا حتی زیر 2000 برسد و این محدوده ها را تاچ کند.
از محدودهای بسیار خوب برای ورود 1980 است. که در صورت تاچ شدن این محدوده می‌توان به سمت خرید های بلند مدت تر و سنگین رفت.
در حال حاضر 2، 3 هفته است که طلای جهانی در محدوده ی تردینگ رنج است. در این مدت فروشنده گین های بهتری روی چارت گرفته اند و در واقع فروش ها سنگین تر بوده است.

محدوده های مهم امروز انس جهانی

به نظر ما امروز چارت می‌تواند یک تردینگ رنج بسازد . کف قیمتی این تردینگ رنج محدوده 2013 تا 2016 و سقف آن  ۲۰۳۰ تا ۲۰۳۴ است. البته ممکن است از بالا شادویی به ۲۰۳۸ و از پایین شادویی تا 2009 هم بزند. بنابراین امروز ما نوسانگیر در این رنج هستیم و حرکت های اصلی فردا شکل خواهد گرفت.
نکته مهم : مراقب حساب های خودتان باشید و حجم های کنترل شده داشته باشید و حتما استاپ بگذارید.

لینک ثبت نام در بروکر ای پلنت با 20 درصد بونوس خوش آمد گویی

لینک ثبت نام در صرافی کریپتو بینگ ایکس با تخفیف کارمزد و جوایز ویژه

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید