درباره حامی آکادمی

حامی آکادمی در سال 97 با هدف تبدیل شدن به یک مرجع آموزشی برای موفقیت در کسب درآمد از بازارهای مالی خصوصا بازار ارز دیجیتال، توسط میترا تاتاری تاسیس شد.

ما در تیم خود از همان ابتدا بر این باور بودیم که آموزش تئوری، به تنهایی موجب موفقیت دانشجویان در این بازارهای خطرناک نخواهد شد. اما خلاء آموزش عملی در این حوزه به شدت حس می‌شد.

به همین دلیل از همان ابتدا تصمیم گرفتیم علاوه بر آموزش اصول اولیه به صورت تئوری، بر روی آموزش عملی به دانشجویان تمرکز کنیم که وجه تمایز ما با سایر مراکز آموزشی شد.

خدمات آموزشی حامی آکادمی

آموزش تئوری و عملی مفاهیم بازارهای مالی و تکنیک های تحلیل

پشتیبانی دوره ها توسط منتورهای باتجربه

تمرین های واقعی برای دانشجویان و کمک در حل آن‌ها

جلسات پرسش و پاسخ برای دانشجویان توسط مدرس دوره

مدرسین حامی آکادمی

مدرسین مجموعه ما، تجربه 7 ساله فعالیت در بازارهای مالی و تدریس ترید به بیش از 2000 دانشجو را در کارنامه خود دارند.

مصطفی خانعلیزاده

مهندس مصطفی خانعلی‌زاده

دانشجویان حامی آکادمی درباره ما چه می‌گویند؟

علی جنیدی
Read More
از مهندس خانعلیزاده و تاتاری تشکر ویژه دارم. عالی هستن. دوره زیاد شرکت کردم. این دوره یک چیز دیگه هستش. توضیح زیبا و روان خانم مهندس در کنار آرامش و تسلط آقای مهندس حین ترید عالیه. ممنونم از این دوره بی نظیر
سینا کیانی
Read More
بی نظیرید. هم حرفه ای هم آموزگار. این خیلی مهمه که برای آموزشی که میخواهید ارائه بدین وقت و انرژی میذارین و براتون مهمه که خروجیه خوبی داشته باشید. این اولین دوره من نیست که شرکت میکنم و دوره اساتید گوناگونی رو دیدم که هدفشون از آموزش فقط پول بوده متاسفانه... ولی شما خود واژه آموزش براتون بسیار اهمیت داره و این کاملا مشهوده.
Previous
Next

شبکه های اجتماعی حامی آکادمی