وبلاگ

ری یوسف، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران صرافی پکسفول Paxful، طرح خود را برای حذف…
حذف اتریوم
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

صرافی پکسفول (Paxful) اتریوم را حذف کرد.

زمان مطالعه: 3 دقیقه

ری یوسف، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران صرافی پکسفول Paxful، طرح خود را برای حذف اتریوم (ETH) به اجرا گذاشته است. این صرافی یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های معاملات ارز دیجیتال همتا به همتا در جهان است. یوسف می‌گوید که مسئولیت بزرگی در قبال ۱۱.۶ میلیون مشتری خود دارد.

 

بلاک چین یک تکنولوژی است. بیت کوین نخستین ظهور از پتانسیل‌های آن است.

مارک کنیگزبرگ| Marc Konigsberg

 

بیت کوین به عنوان «تنها پول صادقانه»

ارز دیجیتال بیت کوین

روز چهارشنبه، ری یوسف، مدیرعامل Paxful، اعلام کرد که پلتفرم کریپتو معاملات روی اتر را به حالت تعلیق در می‌آورد. وی بیان کرد که معاملات ETH در روز پنجشنبه متوقف خواهد شد. ری یوسف به مردم زمان کافی برای پایان دادن به معاملات و اختلافات احتمالی را می‌دهد.

علت حذف اتریوم از صرافی پکسفول

صرافی پکسفول

یوسف به دلیل سه نگرانی عمده در مورد اکوسیستم اتریوم، آن را حذف کرد. وی به قصد Paxful برای حفظ یکپارچگی و تلاش‌های خود برای مبارزه با “آپارتاید اقتصادی ” در سراسر جهان که توسط سیستم‌های پولی فیات هدایت می‌شود اشاره کرد.

ری یوسف انتقال شبکه اتریوم از سیستم اثبات کار (PoW) به سیستم اثبات سهام (PoS) را به عنوان اولین دلیل برای حذف از فهرست صرافی پکسفول اعلام کرد. یوسف اشاره کرد که PoW مسلماً نوآوری است که بیت کوین را به تنها پول صادقانه موجود تبدیل می‌کند. به‌این‌ترتیب، انتقال اتریوم به PoS، آن را به “شکل دیجیتالی فیات ” تبدیل کرده است.

بنیان‌گذار صرافی پکسفول (Paxful) همچنین ادعا کرد که اتریوم غیرمتمرکز نیست. او به توانایی پروتکل در اجازه توکن سازی دارایی‌ها به عنوان عامل کلاه‌برداری در اکوسیستم ارزهای دیجیتال اشاره کرد. وی بیان کرد: ظاهراً گروه کوچکی از مردم آن را کنترل می‌کنند “و یک روز برای استفاده از آن به مجوز نیاز خواهید داشت “.

نظر مدیرعامل صرافی پکسفول در مورد استیبل کوین‌ها

استیبل کوین‌

هنگامی که از مدیرعامل صرافی پکسفول پرسیده شد که آیا این صرافی به طور مشابه استیبل کوین‌ها را (که از قضا آن‌ها کاملاً متمرکز هستند) از این پلتفرم حذف می‌کند، مدیرعامل صرافی عنوان داشت که معاملات تتر (USDT) و USD Coin (USDC) را متوقف نخواهد کرد.

عدم ذخیره سازی ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

ارز دیجیتال

مدیر عامل Paxful همچنین در پی فروپاشی صرافی FTX در نوامبر 2022، مدافع سرسخت حفظ بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال بوده است. یوسف از کاربران ارزهای دیجیتال درخواست کرد تا بیت کوین خود را در هیچ صرافی ذخیره نکنند. وی از کاربران صرافی پکسفول نیز خواست که از این روش پیروی کنند. تیم حامی آکادمی هم همیشه به شما این توصیه را کرده است که هیچ‌وقت دارایی‌های خود را در صرافی‌ها نگه‌داری نکنید.

سخن پایانی

صرافی پکسفول ارز اتریوم را از لیست خود حذف کرد. این صرافی از کاربران خود خواسته تا به تمام معاملات خود با اتریوم پایان دهند. حتما نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین در دوره آموزش رایگان ارز دیجیتال، آموزش‌های اولیه این بازار را آموزش داده‌ایم. اگر نیاز به مشاوره ی مالی یا اطلاعات بیشتر در خصوص بازارهای مالی یا سوالی در مورد دوره های حامی آکادمی دارید، با تیم ما در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط:

پشت پرده ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال اف‌تی‌ایکس (FTX)

پس از چین آمریکا به بزرگ‌ترین استخراج کننده بیت کوین تبدیل شده است

صرافی ارز دیجیتال همتا به همتا Peer-to-Peer (P2P) چیست؟

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید