دوره آموزش پرایس اکشن در بازار ارز دیجیتال (مستر ترید کریپتو)
قیمت: 1,920,000تومان

محل برگزاری دوره

اساتید دوره

4.2/5

دوره مستر ترید کریپتو

بازار ارز دیجیتال، بازاری پرریسک و پر نوسان است. افرادی که قصد دارند به صورت حرفه‌ای در این بازار فعالیت کنند و درآمد دلاری روزانه داشته باشند، ابتدا باید معامله گری و نوسان گیری را یاد بگیرند. بهترین روش برای تبدیل شدن به یک معامله‌گر حرفه‌ای، آموزش پرایس اکشن است.

توضیحات

تخفیف دوره مستر ترید کریپتو
شروع دوره اول خرداد ماه

یکی از بهترین روش های تحلیل تکنیکال که در بازار پرنوسان ارز دیجیتال پاسخگو است و سود های خوبی به تحلیلگران و معامله گران ارز دیجیتال می‌رساند، روش پرایس اکشن (Price Action) است. این روش به دلیل سادگی و پربازده بودن محبوب ترین روش تحلیلی بین نوسان گیران حرفه‌ای بازار کریپتو است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم برای عملکرد بهتر دانشجویانی که با مباحث دوره آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی و ورود به دنیای کریپتو آشنایی دارند، این دوره را تهیه کنیم. در دوره مستر ترید کریپتو با تمرکز بر روی سبک های معامله گری به روش Price Action، مباحث پیشرفته تر بازار ارز دیجیتال مانند مفاهیم بازار اسپات و فیوچرز و مفهوم اهرم را به صورت عملی آموزش دادیم.

پس اگر شما قصد دارید به صورت حرفه‌ای در بازار ارز دیجیتال ترید و نوسان گیری روزانه کنید، این دوره قطعا مناسب شماست.

پیش نیاز دوره مستر ترید کریپتو

آموزش مقدماتی ارز دیجیتال (رایگان)
از آنجایی که اکثر افراد تازه وارد به مارکت رمزارزها، با الزامات این حوزه به خصوص کیف پول ها و موارد امنیتی آشنایی ندارند و عدم رعایت این موارد می توانند سرمایه سالها کار و تلاش آنها را نابود کند، بر آن شدیم تا ضروریات این حوزه را تحت دوره آموزش رایگان ارز دیجیتال در اختیار شما قرار دهیم.
دوره آموزس مقدماتی تحلیل تکنیکال
بسیاری از افراد بدون دانش و تجربه کافی به امید کسب سود و حفظ ارزش دارایی های خود در اقتصاد پر تلاطم ایران وارد بازار های مالی می‌شوند و متاسفانه متحمل ضرر های جبران ناپذیری می‌شوند. ساده ترین کار برای جلوگیری از چنین ضرر هایی آموزش مقدماتی تحلیل تکنیکال است.

سر فصل‌های دوره مستر ترید کریپتو حامی آکادمی

دوره مستر ترید که برای معامله گری به سبک پرایس اکشن در بازار ارز دیجیتال تهیه شده، شامل دو بخش اصلی و مهم است. بخش اول شامل آموزش مباحث پیشرفته بازار ارز دیجیتال و نحوه کارکرد صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز است. در بخش دوم نیز به صورت تئوری و عملی به آموزش پرایس اکشن در ارز دیجیتال و ترکیب آن با اندیکاتور ها و اسیلاتور ها می‌پردازیم.

بخش اول؛ انواع بازار معاملاتی ارز دیجیتال در صرافی‌ها

در بخش اول مستر ترید شما با انواع بازار ها در صرافی آشنا می‌شود. بازار بورس ایران یک طرفه است و شما فقط از طریق رشد قیمت سهام سود می‌کنید. اما در بازار ارز دیجیتال شما از کاهش قیمت رمز ارز ها نیز می‌توانید کسب سود کنید (بازار دو طرفه). به این نوع بازار اصطلاحا اسپات (Spot) می‌گویند که در معاملات این بازار می‌توانید از اهرم یا لوریج (Leverage) برای کسب سود بیشتر استفاده کنید. علاوه بر بازار اسپات، نوع دیگری از بازار در ارز دیجیتال به نام فیوچرز (Futures) وجود دارد که شما می‌توانید با پیش بینی قیمت در یک زمان خاص (مثلا دو ماه بعد) سود کسب کنید. مباحثی که در این بخش آموزش خواهیم داد را در زیر مشاهده می‌کنید:

 • مفهوم بازار دو طرفه
 • مفهوم اهرم در معاملات بازار اسپات (Spot)
 • مفهوم اهرم در معاملات بازار فیوچرز (Futures)
 • معامله گری در صرافی های غیرمتمرکز (DEX)
 • مدیریت سرمایه در معاملات اسپات و فیوچرز
 • مقدمه ای بر مبحث روانشناسی معامله گری (Trading Psychology)

استفاده از اهرم در بازار اسپات بسیار خطرناک است. زیرا به همان میران که امکان دارد سود بیشتری کسب کنید، به همان میزان هم امکان ضرر وجود دارد. به همین دلیل در این بخش به صورت کامل به بحث اهرم ها در بازار اسپات پرداخته می‌شود. بازار فیوچرز نیز پیچیدگی ها و خطرات خاص خودش را دارد. به همین دلیل در این بخش توجه ویژه‌ای روی این بازار خواهیم داشت تا دانشجویان دوره مستر ترید حامی آکادمی در این بازار ها دچار ضرر و زیان نشوند.

بخش دوم؛ آموزش پرایس اکشن

همانطور که گفتیم بازار ارز دیجیتال، بازاری پر نوسان و پرریسک است. اما بازار پر نوسان مانند چاقویی دو لبه است. اگر نوسان گیری و معامله گری حرفه‌ای را به خوبی آموزش ببینید، سود های خوبی کسب می‌کنید. اما اگر بدون آموزش وارد چنین بازاری شوید به جای اینکه شما نوسان بازار را بگیرید بازار نوسان شما را خواهد گرفت و دچار ضرر و زیان های بزرگی می‌شوید. بهترین و ساده ترین روش برای نوسان گیری در بازار ارز دیجیتال آموزش پرایس اکشن است. در زیر مباحثی که برای یادگیری پرایس اکشن در نظر گرفتیم را مشاهده می‌کنید:

 • تعریف استراتژی معاملاتی پرایس اکشن
 • پیدا کردن محدوده های حمایت و مقاومت استاتیک
 • استفاده از محدوده های فشردگی قیمت در تحلیل و ترید
 • استفاده از فیبو ها برای ورود به معاملات در جهت روند
 • تعیین تایم فریم بهینه تحلیل و تریگر پرایس اکشن برای ترید
 • چگونگی پوزیشن گیری در تایم فریم های تریگر
 • آموزش ستاپ های معاملاتی بر اساس پرایس اکشن
 • استراتژی ترکیبی بر اساس ستاپ ها
 • فیبو و واگرایی مثبت و منفی
 • استراتژی ترکیبی بر اساس پرایس اکشن و اسیلاتور ها
 • جلسات اسکالپینگ (Scalping) یا نوسان گیری در تایم فریم دقیقه ای بر روی لایو بازار
 • طریقه ساخت استراتژی مکتوب تحلیل گری، معامله گری و ژورنال نویسی

همانطور که مشاهده می‌کنید، تمام مواردی که نیاز دارید تا پرایس اکشن را به طور کامل یاد بگیرید در این بخش از دوره مستر ترید کریپتو وجود دارد. کمک گرفتن از اسیلاتور ها و اندیکاتور ها برای تایید تحلیل پرایس اکشن شما و مباحث مربوط به واگرایی و همگرایی ها در این بخش به طور کامل آموزش داده می‌شود. همچنین با مشاهده جلسات اسکالپینگ روی لایو بازار توسط مهندس خانعلی‌زاده، معامله گری به سبک پرایس اکشن را به صورت عمیق فرا خواهید گرفت.

دوره مستر ترید حامی آکادمی چه تفاوتی با سایر دوره ها دارد؟

اساتید حامی آکادمی چندین سال تجربه تحلیلگری و معامله گری موفق دارند. همچنین سال هاست که دوره های آموزشی مختلفی برای علاقه‌مندان ورود به دنیای کریپتو تهیه کرده‌اند. نتیجه این تجربیات و مشورت با دانشجویان سال های گذشته، ایجاد بهترین و پربازده ترین مسیر یادگیری فعالیت در بازار های مالی بود. برای مثال در این دوره، علاوه بر مشاهده ویدئو های آموزشی سرفصل‌های دوره موارد زیر به یادگیری شما کمک خواهند کرد:

 • پشتیبانی قوی و حل تمرین از طریق اکانت تلگرام مخصوص دانشجویان
 • پشتیبانی یک ماهه تیم منتورینگ روی ترید های دانش آموختگان پس از اتمام دوره
 • آموزش نوشتن استراتژی معاملاتی و تنظیم ژورنال معاملانی
 • شرکت در وبینارهای ورکشاپ آنلاین علاوه بر ارسال ویدئو های آموزشی
 • ارسال نکات آموزشی و مباحث مهم و جدید درکانال تلگرامی مربوط به دانشجویان

مواردی که ذکر شد، نقطه تمایز دوره های حامی آکادمی با سایر دوره هاست. با شرکت در این دوره شما به خوبی و به صورت عملی آموزش میبینید تا در بازار پر ریسک و پرخطری مثل ارزدیجیتال، ترید کنید. قطعا آموزه های تکنیکالی و مدیریت سرمایه این دوره به شما در تمامی بازارهای مالی اعم از بازارهای داخلی نظیر بورس و طلا و بازارهای جهانی نظیر فارکس و سهام بین الملل کمک خواهد کرد. در این دوره پا به پای شما تا یافتن استراتژی معاملاتی درست و ترید در بازار پیش می رویم. هدف ما کمک به هموطنان عزیزمان برای موفقیت در بازار های جهانی است و تا زمانی که مدرسین دوره‌‌های آکادمی حامی، از یادگیری کامل دانشجویان مطمئن شوند، به آموزش و تمرین ادامه خواهند داد.

اساتید دوره مستر ترید کریپتو حامی آکادمی

این دوره پر از جزئیات و ریزه کاری است و دوره ای بسیار مهم برای دانشجویان محسوب می‌شود. به همین دلیل دو استاد مجرب حامی آکادمی این دوره را آموزش می‌دهند. مهندس میترا تاتاری، تحلیلگر و تریدر بازار های مالی هستند و تخصص ایشان در حوزه تحلیل تکنیکال است. مهندس مصطفی خانعلی‌زاده متخصص حوزه ارز های دیجیتال هستند و به عنوان تحلیلگر بنیادی و تریدر در بازار کریپتو فعالیت می‌کنند.

مدرسین دوره آموزش پرایس اکشن حامی آکادمی

در صورتی سوالی در رابطه با این دوره یا نحوه برگزاری آن داربد، می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ از حامی آکادمی بپرسید. مشاوران حامی آکادمی در اسرع وقت پاسخ سوالاتتان را خواهند داد. همچنین می‌توانید از طریق تلگرام با پشتیبانان دوره مستر ترید در ارتباط باشید.

با توجه به اینکه دوره مستر ترید حامی آکادمی مباحث پیشرفته تحلیل تکنیکال و بازار ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد، مناسب افزادی است که قصد حرفه‌ای شدن در بازار کریپتو را دارند. کسانی که قصد فعالیت سطحی و مبتدی در بازار ارز دیجیتال را دارند با یادگیری تحلیل تکنیکال مقدماتی و خرید و فروش و نگهداری ارز دیجیتال، در زمان های مناسب مقداری رمز ارز به دید سرمایه گذاری بلند مدت خریداری می‌کنند و اقدام به نگهداری یا هولد کردن (HODL) آن می‌کنند. اما افرادی که قصد دارند به صورت حرفه‌ای ترید کنند و علاوه بر کسب سود هولد کردن، از ترید روزانه در بازار ارز دیجیتال درآمد دلاری (که این روز ها آرزوی تمام ایرانی هاست) داشته باشند باید به مباحث دوره مستر ترید کریپتو حامی آکادمی مسلط باشند.

برای یادگیری بهتر مباحث دوره مستر ترید، بهتر است آشنایی با مباحث اولیه تحلیل تکنیکال و ارز دیجیتال داشته باشید. این پیش نیاز ها شامل موارد زیر است:

 • آشنایی با مباحث مقدماتی دنیای ارز دیجیتال (بلاک چین، کوین، توکن و …)
 •  آشنایی با کیف پول های ارز دیجیتال و نکات امنیتی نگهداری دارایی
 •  آشنایی با خرید و فروش ارز دیجیتال از صرافی
 • تسلط بر مباحث مقدماتی تحلیل تکنیکال (مفاهیم خط روند و کانال و سطوح حمایت و مقاومت)

اگر با این مباحث آشنا نیستید، برای یادگیری مقدمات ارز دیجیتال، آموزش رایگان ارز دیجیتال حامی آکادمی را توضیه می‌کنیم. برای یادگیری تحلیل تکنیکال نیز می‌توانید در دوره آموزش مقدماتی تحلیل تکنیکال شرکت کنید.

شما با شرکت در این دوره با یک تیر دو نشان می زنید. یعنی علاوه بر یادگیری اصولی مباحث دوره مستر ترید با بیانی روان و ساده و به دور از هر گونه پیچیدگی، دوره حل تمرین هم شرکت کرده اید. چرا که تمام تمرین های شما در کوتاه ترین زمان و به بهترین نحو بررسی و پاسخ دهی می شود. از مزایای این دوره نسبت به سایر دوره های موجود در سطح کشور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شهریه بسیار مناسب تر نسبت به دوره حضوری
 • امکان پرسش و پاسخ رودررو با مدرس در جلسات آنلاین
 • امکان استفاده از ویدیوهای آموزشی در زمان فراغت و مناسب دوستان شاغل
 • امکان شرکت در کلاس ها در هر مکان

به دلیل اینکه دوره های حامی آکادمی به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود شما می‌توانید از مزایای آن بهره مند شوید. برای مثال در دوره های حضوری امکان ضبط کلاس وجود ندارد و اگر احیانا نتواند در یکی از جلسات شرکت کنید، مباحث آن جلسه را از دست می‌دهید. اما در این دوره ویدئو های آموزشی ضبط شده در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد و می‌توانند در هر مکان و هر زمانی که می‌خواهند از محتویات دوره استفاده کنند. از طرفی امکان برقراری ارتباط با مدرسین و پشتیبانان دوره راحت تر از حالتی است که کلاس ها حضوری باشد.

آکادمی حامی بر روی مسئله پشتیبانی آموزشی بسیار تاکید دارد. از آنجایی که دوره به صورت غیر حضوری است، پشتیانی قوی تری نسبت به دوره های حضوری در نظر گرفته شده است تا در اسرع وقت به سوالاتتان پاسخ داده شود. در پشتیبانی آموزش مقدماتی تحلیل تکنیکال چندین پشتیبان به همراه مدرس بر روی تمرین ها و موارد ارسالی و پرسش های شما نظارت دارند و اشکالات احتمالی شما را اصلاح خواهند کرد.

پشتیبانی تیم حامی در روزهای زوج فعال و پاسخگوست. علاوه بر این، دو جلسه وبیناری آنلاین هر کدام به مدت 90 الی 120 دقیقه برای پرسش و پاسخ رو در رو و ارتباط با مدرس برای شما در نظر گرفته شده است.

 ادعا می کنیم که بهترین پشتیبانی آموزشی با بالاترین کیفیت پاسخ دهی را طراحی کرده و ارائه می دهیم. اگر به دنبال رفع اشکال به صورت اصولی به همراه مربی هستید، قطعا این دوره بهترین دوره برای سرمایه گذاری شماست.