دوره آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال حامی آکادمی
قیمت: 2,500,000تومان

زمان برگزاری دوره: 5 فروردین ماه 1403

اساتید دوره

3.7/5

توضیحات

یکی از شغل های پر طرفدار امروزه ترید (Trade) در بازار های مالی است. تریدر ها (Trader) عموما درآمد های خوبی دارند و به همین دلیل است که این شغل طرفداران زیادی پیدا کرده. اما مسیر تبدیل شدن به یک معامله‌گر یا تریدر، هموار نیست. راهی پر پیچ و خم و پر از استرس در انتظار کسانی است که علاقه دارند به صورت تمام وقت در بازار های مالی فعالیت کنند. اما اولین گام برای تبدیل شدن به یک تریدر بعد از یادگیری تحلیل تکنیکال مقدماتی، آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته است. در واقع تحلیل تکنیکال پیشرفته مخصوص افرادی است که قصد فعالیت در بازار های مالی داخلی و خارجی به صورت حرفه‌ای دارند. حامی آکادمی با تجربه چند ساله تربیت تریدر های حرفه ای، دوره آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال را به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد. اهمیت این دوره باعث شده، حساسیت زیادی بر روی سرفصل های آموزشی داشته باشیم. ما با تمرین های عملی، پشتیبانی و مشاوره تا اطمینان از مسلط شدن دانشجویان بر تکنیکال پیشرفته در کنار آن‌ها هستیم.

پیش نیاز دوره آموزش مقدماتی تحلیل تکنیکال

سرفصل های آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال چیست؟

این دوره شامل دو بخش اصلی است که در تحلیل ها با یکدیگر تلفیق می‌شوند. بخش اول مباحث پرایس اکشن (Price Action) و بخش دوم مباحث ایچیموکو (Ichimoku) است. هر کدام از این دو بخش سبک تحلیلی کامل و مستقلی هستند. برخی از معامله‌گران بازار های مالی، پرایس اکشن تریدر و برخی دیگر ایچیموکو تریدر هستند. ما نیز در این دوره هر یک از روش های تحلیلی ایچیموکو و پرایس اکشن را به صورت مجزا آموزش می‌دهیم. اما تمایز دوره آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال آکادمی حامی با سایر دوره ها، تلفیق این دو سبک با یکدیگر است. ما به شما سبک تحلیلی خاصی را آموزش می‌دهیم تا بتوانید با Price Action تحلیل کنید و با ایچیموکو مهر تایید یا رد بر تحلیل قبلی خود برای به حداقل رساندن ریسک معامله بزنید.

بخش اول؛ آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال به سبک پرایس اکشن

پایه مباحث مربوط به تکنیکال پیشرفته، پرایس اکشن یا همان رفتار شناسی قیمت است. قیمت لحظه ای و رفتار آن بدون در نظر گرفتن سایر پارامترها برای یک تریدر بسیار کمک کننده است. هر استراتژی پیشرفته و روش معاملاتی حرفه‌ای تکنیکال، در ابتدا باید مجهز به علم پرایس اکشن شود. ما در این بخش 0 تا 100 تحلیل رفتار قیمت ها یا همان پرایس اکشن را به شما آموزش خواهیم داد. مباحث بخش اول را در زیر مشاهده می‌کنید:

 • بازار دو طرفه چیست و معاملات این بازارها چگونه است (سهام، جفت ارزها، ارزدیجیتال)
 • پرایس اکشن چیست- رفتار لحظه ای قیمت بدون استفاده از ابزارها
 • تعیین لول های حمایت و مقاومت
 • آشنایی با الگوهای کندلی پرایس
 • انواع ستاپ های معاملاتی- تعیین حد سود و ضرر و نقطه ورود
 • مناطق supply & demand در حالت مولتی تایم فریم
 • استفاده از اسیلاتورها و واگرایی در تشیخص ستاپ های معاملاتی

بعد از اینکه روی مباحث این بخش تسلط کافی پیدا کردید سراغ آموزش ایچیموکو می‌رویم. البته همانطور که گفتیم پرایس اکشن یک سبک تحلیلی بسیار قوی و پرکاربرد است که بسیاری از تریدرها از این سبک استفاده می‌کنند. اگر علاقه‌ای به یادگیری ایچیموکو ندارید و فکر می‌کنید پرایس اکشن به تنهایی به موفقیت شما کمک می‌کند، می‌توانید به سراغ آموزش پرایس اکشن به صورت تخصصی تر بروید.

بخش دوم؛ آموزش حرفه ای ایچیموکو

ایچیموکو یک سبک تحلیل تکنیکال ژاپنی است. نام این سبک متناسب با کاربرد آن انتخاب شده. ایچیموکو به صورت یک اندیکاتور مورد استفاده قرار می‌گیرد و اطلاعات کاملی در مورد وضعیت بازار ارائه می‌دهد. Ichimoku در ژاپنی به معنای “در یک نگاه” است و نامگذاری این سبک با توجه به معنای آن انجام شده. اگر ایچیموکو را یاد بگیرید، فقط با نگاه کردن به این اندیکاتور به آسانی می‌توانید وضعیت بازار را تحلیل کنید. ما در آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال با جزئیات کامل این سبک تحلیلی را آموزش می‌دهیم. مباحث این بخش به طور خلاصه در زیر قابل مشاهده است:

 • آشنایی با اندیکاتور ایچی موکو (تنکنسن و کیجونسن، چیکو اسپن، ابر کومو…)
 • بررسی مفاهیم انواع کراس تلفیق ایچیموکو و ستاپ های معاملاتی
 • بررسی رفتار قیمتی و ابزار ایچی موکو در مناطق فشردگی قیمت
 • بررسی معامله گری در تایم فریم های مختلف
 • بررسی واگرایی ها در ایچی موکو
 • دو استراتژی تلفیقی از macd ها و فلت ها در ایچی موکو

در کنار پرایس اکشن از سیستم معاملاتی ایچیموکو و تلفیق آن با Price Action برای ورود های کم ریسک تر استفاده می کنیم. چند استراتژی کاربردی با جزئیات و بر مبنای پرایس اکشن و ایچیموکو در پایان دوره ارائه میشود و دوستان در دوره آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته وارد چالش صد ترید با استراتژی می شوند. همچنین در کنار تمرین های عملی، تجربه های ارزشمند مدرس دوره، مهندس میترا تاتاری، به دانشجویان منتقل می‌شود.

برای حرفه‌ای شدن نیاز نیست دارایی‌تان را به خطر بیندازید و همه چیز را خودتان تجربه کنید؛ می‌توانید از تجربه دیگران بهره بگیرید.

برای شرکت در دوره تحلیل تکنیکال پیشرفته نیاز به مشورت دارید؟

اگر در مورد دوره تکنیکال پیشرفته سوالی دارید حتما در قسمت پرسش و پاسخ از ما بپرسید. ما در اسرع وقت تمام سوالات شما را پاسخ می‌دهیم. همچنین می‌توانید برای مشورت بیشتر با پشتیبانی دوره در تلگرام ارتباط برقرار کنید تا شما را راهنمایی کنیم.

توضیحات تکمیلی

برند

حامی آکادمی

دوره پیشرفته تحلیل تکنیکال آکادمی حامی تمام مواردی که یک تریدر حرفه‌ای به آن نیاز دارد را آموزش می‌دهد. دانشجویان قبلی این دوره هم اکنون در بازار های مختلف مانند بورس، فارکس، طلا، ارز دیجیتال و … فعالیت می‌کنند. اگر شما قصد دارید در هر کدام از بازار های مالی داخلی یا خارجی به صورت حرفه‌ای فعالیت کنید، این دوره برای شما مناسب است. این دوره دید بسیار وسیعی برای تحلیل گری در بازار های یک طرفه و دوطرفه به شما می‌دهد. به همین علت تفاوتی ندارد که بخواهید در بازار های داخلی مانند بورس و طلا فعالیت کنید یا خارجی مانند فارکس و ارز دیجیتال.

پیش نیاز این دوره تحلیل تکنیکال کلاسیک است که در دوره آموزش مقدماتی تحلیل تکنیکال حامی آکادمی آموزش داده می شود. دوره تکنیکال مقدماتی شامل مباحث پایه و مهمی از قبیل خط روند، حمایت و مقاومت، اسیلاتورها، الگوهای کلاسیک، فیبوناچی، اسیلاتورها، واگرایی – همگرایی و الگوهای کندلی است. این مباحث بسیار مهم هستند و لازمه شرکت در دوره آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال، تسلط بر آن‌هاست. هدف ما تبدیل دانشجویان به تریدر های حرفه ای است و دانشجویان بسیار زیادی با طی کردن مسیر پیشنهادی ما به این موفقیت رسیده‌اند. به همین دلیل و به استناد سال ها تجربه تربیت تریدر های حرفه‌ای، به شما توصیه می‌کنیم اگر بر مباحث پایه‌ای تحلیل تکنیکال مقدماتی مسلط نیستید، در دوره پیشرفته شرکت نکنید. اگر می‌خواهید در این دوره شرکت کنید و از مباحث آن بهره ببرید توصیه اکید ما این است که ابتدا بر مباحث پایه‌ای مسلط شوید.

آکادمی حامی بر روی مسئله پشتیبانی آموزشی بسیار تاکید دارد. از آنجایی که هدف این دوره تربیت معامله‌گران حرفه‌ای بازار های مالی است، همواره باید تعامل بین مدرس و پشتیبانان با دانشجویان دوره برقرار باشد. به دلیل غیرحضوری بودن دوره آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال، پشتیانی قوی تری نسبت به دوره های حضوری در نظر گرفته شده است تا در اسرع وقت به سوالاتتان پاسخ داده شود. در پشتیبانی این دوره، چند پشتیبان به همراه مدرس بر روی تمرین ها و موارد ارسالی و پرسش های شما نظارت دارند و اشکالات احتمالی شما را اصلاح خواهند کرد. پشتیبانی تیم حامی در روزهای زوج از ساعت 16 الی 24 فعال و پاسخگوست.
ادعا می کنیم که بهترین پشتیبانی آموزشی با بالاترین کیفیت پاسخ دهی را طراحی کرده و ارائه می دهیم. اگر به دنبال رفع اشکال به صورت اصولی به همراه مربی هستید، قطعا این دوره بهترین دوره برای سرمایه گذاری شماست.

در این دوره هر هفته 5 ویدئو آموزشی ضبط شده ارسال میشود. در روزهای سه شنبه، بعد از یک هفته مهلت برای یادگیری 5 ویدئو ارسالی، یک جلسه ویدیو کنفرانس 60 الی 90 دقیقه‌ای در محیط اسکای روم (طریقه استفاده از این پلتفرم اطلاع رسانی می‌شود) برگزار میشود. برای استفاده از اسکای روم نیاز به نصب هیچگونه نرم افزاری وجود ندارد. هدف از این جلسات پرسش و پاسخ رو در رو و ارتباط با مدرس است. در این جلسات آنلاین، شما با تجربیات مهندس تاتاری در بازارهای داخلی مانند بورس، طلا، دلار و بازارهای خارجی مانند فارکس، کریپتوکارنسی، بازار سهام سایر کشورها و … آشنا می‌شوید. هدف انتقال تجربیات، علاوه بر هموار کردن مسیر شما، آشنایی بیشتر با بازار های جهانی است تا اگر قصد کسب درآمد های دلاری را داشتید، مسیر را برای شما هموارتر کنیم.

بعد از حدودا دو ماه از ارسال کلیه ویدیوهای آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال و برگزاری وبینارهای هفتگی و پشتیبانی فرد به فرد در تلگرام، دانشجویان به مدت یک ماه می‌توانند از خدمات تیم منتورینگ استفاده کنند. در این یک ماه، آخر هر هفته ترید بازارهای جهانی به همراه استراتژی معاملاتی استفاده شده در بازار ها را برای ما ارسال می کنید. سپس تیم منتورینگ ترید ها و استراتژی شما را بررسی کرده و ایرادات و اصلاحات لازم را گوشزد می کنند. در نهایت باید بگوییم اگر مرد عمل هستید، این دوره بهترین دوره برای شماست. زیرا سیستم آموزشی آن تمرین محور است.