وبلاگ

اگر به دنبال تحلیل بیت کوین هستید، حتماً روزانه به سایت ما سر بزنید تا…
تحلیل کامل بیت کوین و آلت کوین ها (ویدئو + متن) – یکشنبه 19 آذر 1402
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

تحلیل کامل بیت کوین و آلت کوین ها (ویدئو + متن) – یکشنبه 19 آذر 1402

زمان مطالعه: 3 دقیقه

اگر به دنبال تحلیل بیت کوین هستید، حتماً روزانه به سایت ما سر بزنید تا بتوانید تحلیل‌های مهم و سیگنال‌های خرید و فروش بیت کوین را ببینید. اگر نمی‌دانید بیت کوین چیست، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله ها را بخوانید:

دوره ورود به دنیای کریپتو

دوره رایگان اورژانسی ارز دیجیتال

ویدیوی تحلیل کامل بیت کوین به همراه پیش‌بینی قیمت و سیگنال

در تایم فریم روزانه کانال صعودی ماژوری را می‌بینیم. (تصویر زیر را ببینید) با توجه به تحلیل قبلی بیت کوین لگ صعودی بیت کوین دقیقاً طبق تحلیل ما پیش رفت.

تحلیل کامل بیت کوین به همراه پیش‌بینی قیمت و سیگنال

محدوده باند مقاومتی خیلی قوی سر راه بیت کوین قرار گرفته است. اگر این مقاومت شکسته بشود، شتاب صعود بیشتر شده و انتظار حرکت با گام های بسیار بلندتر را خواهیم داشت.

اما با توجه به چیزی که الآن روی چارت داریم، انتظار ما مقداری اصلاح در جهت کانال صعودی بیت است. این اصلاح حتی شاید تا میدلاین این کانال صعودی هم بیاید و ما شاهد واکنش‌های خوبی در این منطقه باشیم. به احتمال زیاد بیت کوین روی عدد 38 هزار حمایت می‌شود و روند صعودی خود را ادامه می‌دهد.

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین

تحلیل شاخص دامیننس بیت کوین

در تایم فریم هفتگی اولین مقاومت جدی سر راه این آلت کوین عدد 57.9 درصد هست. اگر قیمت به این مقاومت برخورد کند ما انتظار واکنش داریم در چنین حالتی می‌شود انتظار داشت که آلت کوین‌ها حرکت خوبی بکنند. تا زمانی که نمودار به این مقاومت نرسد، ما انتظار رشد از آلت کوین‌ها نداریم.

شاید بیت کوین پای خود را فراتر گذاشته و تا 73.2 درصد برود. این موضوع در صورتی اتفاق می‌افتد که خبر صندوق ETF بیاید، و ما می‌توانیم شاهد چنین هیجانی در چارت باشیم؛ اما اگر روی اعدادی مانند 72.30 درصد اصلاح داشته باشیم شاهد آلت پارتی نخواهیم بود و شاهد آلت سیزن هستیم که رشدهای خیلی خوبی را خواهیم دید.

تحلیل شاخص اتریوم به بیت کوین(تحلیل کامل اتریوم)

تحلیل شاخص اتریوم به بیت کوین

تحلیل این شاخص به ما دید مناسبی در مورد جهت حرکت آلت کوین‌ها نسبت به بیت کوین می‌دهد. در تایم فریم هفتگی این چارت روی حمایتش قرار دارد و حالا هرچقدر که این نمودار به سمت بالا برود، آلت کوین‌ها در برابر بیت کوین قوی‌تر می‌شوند. فعلاً با این حرکت نزولی که از مدت‌های پیش داشتیم، بیت کوین خیلی بیشتر رشد کرده است.

این نمودار در تایم فریم روزانه در کف خود روی شدوها حمایت شده اما مومنتوم این چارت نزولی است و از این چارت می‌شود انتظار نزول بیشتر را داشت؛ بنابراین احتمال بالا رفتن دامیننس بیت کوین بیشتر است؛ یعنی حرکت بیت کوین همچنان قوی‌تر از آلت کوین‌ها باشد.

تحلیل کامل اتریوم

اتریوم نیز حرکت خوبی داشته است اما نسبت به بیت کوین حرکت قوی نبوده است. اتریوم نیز در روند صعودی قرار دارد.

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید