آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال و نگهداری
قیمت: 1,000,000تومان

محل برگزاری دوره

اساتید دوره

3.3/5

دوره ورود به دنیای کریپتو

قبل از شروع فعالیت در دنیای رمز ارز، باید با مفاهیم اولیه این بازار آشنا شوید. آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال از صرافی های ایرانی و خارجی و نحوه نگهداری آن در کیف پول ها به صورت امن، مهم ترین اطلاعات اولیه‌ای است که باید قبل از ورود به دنیای کریپتو یاد داشته باشید…

با ظهور فناوری بلاکچین و به وجود آمدن ارزهای دیجیتال در بستر این فناوری انقلابی ضرورت آشنایی با این موارد احساس میشود. همچنین در طی سالیان اخیر ارزهای دیجیتال به عنوان نوعی جدید از دارایی بازدهی بسیار شگفت انگیزی داشته اند به نحوی که نظر بسیاری از علاقه مندان و فعالان بازار سرمایه را به خود جلب کرده اند. علاوه بر این بسیاری از مردم و دولت ها به سمت استفاده از ارز های دیجیتال به جای ارز های رایج کشور ها رفته‌اند. استفاده از این تکنولوژی مستلزم یادگیری اصول اولیه آن و آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال و نحوه نگهداری آن است. به همین دلیل ما در آکادمی حامی بر آن شدیم تا با ایجاد دوره ورود به دنیای کریپتو فرصت آشنایی با بازار رمزارزها را در دوره الزامات ورود به دنیای کریپتو برای شما به بهترین شکل ممکن ایجاد کنیم.

در دوره ورود به دنیای کریپتو چه خواهید آموخت؟

در دوره ورود به کریپتو، با فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال آشنا خواهید شد و سپس با تمامی مراحل خرید و فروش ارز دیجیتال از صرافی ها و نگهداری آن‌ها در کیف پول‌های مختلف آشنا خواهید شد. همچنین تمام نکات کوچک و بزرگ مربوط به امنیت در خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال که حاصل تجربیات چند ساله مدرسین است، فرا خواهید گرفت.

با توجه به تجربه چند ساله برگزاری این دوره، در تهیه محتویات دوره ورود به دنیای کریپتو تلاش کردیم تا مطالب کامل برای تمام افراد (تریدر، سرمایه گذار، گیمر و …) به صورت ساده آماده شود.

پیش نیاز دوره ورود به دنیای کربپتو

آموزش مقدماتی ارز دیجیتال (رایگان)
از آنجایی که اکثر افراد تازه وارد به مارکت رمزارزها، با الزامات این حوزه به خصوص کیف پول ها و موارد امنیتی آشنایی ندارند و عدم رعایت این موارد می توانند سرمایه سالها کار و تلاش آنها را نابود کند، بر آن شدیم تا ضروریات این حوزه را تحت دوره آموزش رایگان ارز دیجیتال در اختیار شما قرار دهیم.

سرفصل های دوره ورود به دنیای کریپتو

این دوره شامل 5 بخش اصلی است. در بخش های مختلف سعی کردیم تمام مطالب را با دقت و با جزئیات کامل آموزش دهیم. همچنین برای درک بهتر مطالب، در بعضی بخش ها امکان تمرین عملی را فراهم کردیم تا دانشجویان دوره الزامات ورود به ارز دیجیتال به طور کامل مطالب را آموزش ببینند و با اشتباهات احتمالی خود، که امکان دارد بدون یادگیری باعث ضرر و زیان آن‌ها شود، آشنا شوند. مدرسین دوره در طول آموزش‌ها، دانشجویان را راهنمایی می‌کنند تا هیچ جای ابهامی و هیچ سوال بی پاسخی برای شما باقی نماند. نتیجه چند ساله برگزاری این دوره با سرفصل های موجود، دانشجویانی بودند که بدون اشتباه و دغدغه اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال و فعالیت در دنیای کریپتو کردند. در ادامه سرفصل های این دوره را مشاهده می‌کنید:

بخش اول؛ الزامات ورود به دنیای کریپتو

در بخش اول دوره ورود به کریپتو، با مفهوم بلاکچین آشنا می‌شوید. آشنایی با بلاک چین به شما در درک بهتر نحوه کارکرد ارز دیجیتال کمک می‌کند و باعث می‌شود مباحث بعدی را بهتر درک کنید. همچنین باعث می‌شود با اتفاقات جدیدی که در دنیای رمز ارز می‌افتد، ارتباط بهتری برقرار کنید. لازم به ذکر است مباحث موجود در این بخش در آموزش رایگان ارز دیجیتال آموزش داده شده. مباحث این بخش شامل موارد زیر است:

 • مفهوم بلاکچین
 • بلاک چین چیست؟
 • علت به وجود آمدن بلاک چین
 • انواع بلاکچین
 • نحوه کار بلاکچین

پس از آشنایی با مفاهیم مهم بالا، شما از نحوه کارکرد بلاک چین و ذخیره اطلاعات مالی در آن مطلع خواهید شد. آشنایی با عملکرد این بازار اولین و مهم‌ترین قدم برای فعالیت در بازار ارز دیجیتال است.

بخش دوم؛ آشنایی با دنیای کریپتو

در بخش دوم ورود به دنیای کریپتو، قصد داریم قبل از آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال شما را با اصطلاحات ارز دیجیتال مهمی آشنا کنیم که با یادگیری آن‌ها قطعا عملکرد بهتری نسبت به سایر فعالان کریپتو خواهید داشت. مباحثی که در این بخش آموزش خواهیم داد به شما دید تازه‌ای از فعالیت در یک بازار مالی می‌دهد. برای مثال موضوع قرارداد های هوشمند که موضوع بسیار مهمی برای فعالیت در دنیای کریپتو است، نحوه کارکرد بازار رمز ارز را برایتان روشن تر می‌کند. در بخش دوم با موضوعات زیر آشنا می‌شوید:

 • آشنایی با بیت کوین به عنوان بلاکچین ارائه شده
 • آشنایی با پلتفرم اتریوم و تفاوت های آن با بیت کوین
 • آشنایی با مفهوم مقیاس پذیری در ارزهای دیجیتال
 • آشنایی با قرارداد هوشمند و نحوه کار با آنها
 • کلاهبرداری در قرارداد های هوشمند و موارد امنیتی
 • آشنایی با سایت coinmarketcap و نحوه استفاده از اطلاعات این سایت

پس از اتمام بخش دوم، شما با بیت کوین و اتریوم و نحوه کارکرد آن‌ها آشنا هستید. از نجوه کارکرد قرارداد هوشمند مطلع هستید و نسبت به شیوه‌های مختلف کلاهبرداری در آن آگاه هستید تا خطری دارایی هایتان را که حاصل سال ها زحمت شماست تهدید نکند. همچنین قادر هستید از اطلاعات مفید و منحصر به فرد سایت coinmarketcap (کوین مارکت کپ) به خوبی استفاده کنید.

بخش سوم؛ آموزش نگهداری ارز دیجیتال

بعد از آشنایی با مفاهیم اولیه و مهم کریپتو، نوبت به شروع فعالیت در دنیای رمز ارز می‌رسد. در این بخش اولین قدم برای ورود به دنیای کریپتو آموزش داده می‌شود. فرض کنید یکی از دوستان شما می‌خواهد مقداری بیت کوین به شما هدیه دهد. بیت کوین یک دارایی دیجیتال است و به صورت فیزیکی وجود ندارد. پس در ابتدا باید جایی برای ذخیره ارز دیجیتال خریداری شده داشته باشید. در دنیای کریپتو به محل ذخیره سازی رمز ارز، کیف پول گفته می‌شود. شما قبل از شروع خرید و فروش ارز دیجیتال باید یک کیف پول ارز دیجیتال (crptocurrency wallet) داشته باشید که در این بخش به طور کامل و به صورت عملی به شما نحوه ساخت و استفاده از آن را آموزش می‌دهیم. مباحث این بخش را در زیر مشاهده می‌کنید:

 • آشنایی با انواع کیف پول ارزدیجیتال
 • آموزش نصب کیف پول نرم افزاری (موبایلی، کامپیوتری)
 • موارد امنیتی مهم و نحوه بک آپ گیری صحیح در استفاده از کیف پول نرم افزاری
 • آموزش نقل و انتقال ارزدیجیتال در کیف پول نرم افزاری (آموزش عملی) در کیف پول های اتمیک، اکسدوس و کوینومی
 • مشکلات احتمالی در استفاده از کیف پول نرم افزاری و راه حل آن ها
 • نحوه استیک کردن (stake) ارزهای دیجیتال در کیف پول
 • آموزش ساخت کیف پول تحت وب متاماسک (آموزش عملی)

این بخش یکی از پرچالش ترین و مهم ترین بخش های دوره ورود به دنیای کریپتو حامی آکادمی است. چون کیف پول ارز دیجیتال مانند گاوصندوق خانه شماست. اگر نحوه استفاده از آن را به درستی یاد نداشته باشید یا کیف پول نا امنی برای ذخیره دارایی هایتان انتخاب کرده باشید، خطر بزرگی در کمین دارایی های با ارزشتان است.

بخش چهارم؛ آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی

در بخش چهارم که مهم ترین بخش دوره الزامات ورود به دنیای رمز ارز است، به صورت کامل و با تمرین های عملی، نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال از صرافی های معتبر ایرانی و خارجی را آموزش می‌دهیم. با توجه به تحریم های موجود برای ایران، محدودیت هایی برای فعالیت در صرافی های خارجی مانند بایننس برای ایرانیان وجود دارد. در این بخش تمام نکات مربوط به فعالیت در صرافی های خارجی آموزش داده می‌شود. همچنین شما با انواع بازار ها در صرافی ها آشنا می‌شود. مباحث این بخش را مشاهده می‌کنید:

 • آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی های ایرانی
 • معرفی انواع صرافی ایرانی
 • نحوه خرید و فروش و احراز هویت در صرافی های ایرانی مطمئن (آموزش عملی)
 • نحوه شارژ ریالی در صرافی های ایرانی
 • نحوه انتقال ارزدیجیتال در صرافی های ایرانی به کیف پول
 • آموزش خرید و فروش در صرافی خارجی (بایننس)
 • آموزش ثبت نام در بایننس
 • آموزش نصب و فعال سازی رمز ساز گوگل برای امنیت بیشتر (آموزش عملی)
 • آموزش واریز و برداشت در صرافی بایننس
 • آموزش نحوه خرید و فروش در بازار اسپات بایننس (آموزش عملی)

در پایان این بخش می‌توانید به راحتی در یکی از صرافی های ایرانی یا خارجی (بسته به نوع فعالیتی که می‌خواهید انجام دهید) ثبت نام کنید، احراز هویت شوید و فعالیت خود را در بازار ارز دیجیتال با خرید و فروش رمز ارز شروع کنید.

بخش پنجم؛ بررسی چارت ها هنگام خرید و فروش ارز دیجیتال

در بخش آخر این دوره، به شما ابزار های تحلیل قیمت ارز دیجیتال را معرفی می‌کنیم. همچنی نحوه دسترسی و استفاده از تحلیل سایر افراد برای خرید یا فروش ارز دیجیتال را آموزش خواهیم داد:

 • آموزش پلت فرم تحلیلی تریدینگ ویو
 • بررسی چارت مارکت های مالی
 • بررسی چارت های کریپتو در صرافی های مختلف
 • نحوه دسترسی به تحلیل های سایر تحلیلگران در پلت فرم تریدینگ ویو
 • استفاده از کلیدهای خصوصی (تمرین عملی)

با اتمام این بخش، مباحث دوره الزامات ورود به ارز دیجیتال به پایان می‌رسد. پس از یادگیری این مباحث شما می‌توانید برای خود یک کیف پول امن ارز دیجیتال بسازی، نمودار های قیمتی را تحلیل و بررسی کنید یا از تحلیل سایر افراد استفاده کنید و در آخر از صرافی های معتبر داخلی و خارجی اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال کنید.

برای شرکت در این دوره مردد هستید؟

اگر سوالی در مورد دوره آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال دارید، می‌توانید در قسمت نظرات بپرسید و یا با پشتیبانان دوره های حامی آکادمی در تلگرام در تماس باشید. پشتیبانان حامی آکادمی به تمام سوالات شما در رابطه با این دوره و نحوه برگزاری آن پاسخ خواهند داد.

این دوره مناسب افراد علاقه‌مند به بازار ارز دیجیتال است. این دوره برای افرادی که قصد ترید یا سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال دارند ولی آشنایی لازم با آن را ندارند تهیه شده. البته بازار ارز دیجیتال بسیار گسترده است. به همین دلیل لزوما فقط کسانی که قصد فعالیت مالی دارند وارد این بازار نمی‌شوند. افراردی که میخواهند در زندگی روزمره خود بجای پول های رایج از رمزارز استفاده کنند نیز باید با الزامات بازار کریپتو آشنا شوند.

به طور کلی دوره ورود به دنیای کریپتو مناسب تمام افرادی است که به تکنولوژی و به روز ماندن در دنیای پرتکاپوی امروزه علاقه دارند.

این دوره پیش نیاز ندارد. مفاهیم مربوط به دنیای ارز دیجیتال از سطح کاملا مقدماتی بیان میشود. دانستن تحلیل تکنیکال قطعا در بهره وری بیشتر از این بازار موثر خواهد بود ولی بدون داشتن علم تحلیل هم میتوانید از این دوره استفاده کنید و مشکلی در درک مفاهیم آن نخواهید داشت.

شما پس از ثبت نام از درگاه مخصوص به صورت خودکار توسط اعضای تیم حامی به کانال تلگرام اضافه خواهید شد و در تاریخ مذکور در سایت کلاس شروع خواهد شد و ویدیو های آموزشی از طریق نرم افزار اسپات پلیر (Spot Player) در اختیار شما قرار می گیرد..

دو جلسه وبینار آنلاین در فضای اسکای روم و به مدت سه ساعت هم برای شما برگزار خواهد شد..

این دوره در گروه حامی با پشتیبانی نامحدود ارائه میشود. شما هم در طول دوره و هم پس از آن میتوانید سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید و همچنین برای مشاوره از مدرس این دوره کمک بگیرید.

 • احمد نوروزپور

  سلام طریقه باز کردن حساب داخل صرافی برای خرید و فروش اموزش داده میشه

  • حامی آکادمی ادمین(مدیریت)

   سلام آموزش طبق سرفصل های دوره انجام میشود .سرفصل های دوره رو مطالعه بفرمایید.

 • امیرحسین

  سلام
  من کارمند هستم
  آیا زمان کلاس ها و وبینار مشخصه؟

  • حامی آکادمی ادمین(مدیریت)

   سلام
   ویدیوهای دوره ضبط شده است و روی سایت در پنل کاربری دسترسی داده خواهد شد.
   برای اطلاعات بیشتر به آیدی تلگرام پیام دهید.
   [email protected]

 • حسن نصیری( خریدار محصول )

  سلام دوره ی جدید کی برگزار می کنید؟

  • حامی آکادمی ادمین(مدیریت)

   سلام
   فعلا تاریخ مشخصی نداره

 • shahramtaghinasab( خریدار محصول )

  سلام خدمتتون فروش این دوره کی شروع میشه؟

  • میترا تاتاری(مدیریت)

   سلام وقت بخیر میتونید ثبت نام کنید و دوره رو دریافت کنید. به ادمین در تلگرام با این شماره پیام بدین
   +98 901 323 1141

 • محسن طهماسبی( خریدار محصول )

  سلام
  من به پیشنهاد یکی از دوستانم به تازگی با پیج شما آشنا شدم و میخواستم هر دو دوره «ورود به دنیای کریپتو» و «مستر ترید» رو باهم خریداری کنم. اما ظاهرا فروش دوره «ورود به دنیای کرپیتو» متوقف شده، از اونجاییکه میخوام از پایه همه چیز رو یاد بگیرم و این دوره این امکان رو بهم میده، میشه لطفا راهنمایی کنید چطور این دوره رو تهیه کنم؟
  با تشکر

  • میترا تاتاری(مدیریت)

   سلام وقت شما بخیر
   لطفا به ادمین در تلگرام به این شماره 09393172295 پیام بدین

 • mehdi.fallah1( خریدار محصول )

  سلام وقت شما بخیر
  این دوره به اتمام رسیده ؟
  آیا الان من می توانم خریداری کنم و استفاده کنم؟

  • حامی آکادمی ادمین(مدیریت)

   سلام وقت بخیر
   شروع دوره دوازدهم تیر ماه ، و شما میتونید دوره رو ثبت نام کنید.

 • fahimeh.b( خریدار محصول )

  سلام بنده خریدار این دوره هستم موقع خرید دوره با قیمت ۵۸۰ تومان سایت مشکل داشت ،الان شده ۷۰۰ تومان ؟ و اینکه بنده هر ۵ جلسه دوره مقدماتی رایگان را استفاده کردم و دو جلسه آخر را متوجه نشدم ،با این حال امکانش هست این دوره برام قابل استفاده باشه ؟

  • میترا تاتاری(مدیریت)

   سلام وقت بخیر. مهلت تخفیف این دوره به پایان رسیده و شهریه اصلی این دوره 700 تومان است. بله ازونجایی که در دوره ارتباط مستقیم با مدرس دارید احتمالا پاسخ پرسش های شما برطرف خواهد شد.

 • صادق

  سلام و عرض ادب

  • صادق

   این دوره با دوره ی که فروردین امسال برگذار شد تفاوتی دارد؟
   متشکرم

   • حامی آکادمی

    سلام و درود
    خیر دوست عزیز، همونه دوست عزیز

  • میترا تاتاری(مدیریت)

   سلام و سپاس از همراهی

 • سلیمانی( خریدار محصول )

  من این دوره ثبت نام کردم کاش برای دوره مستر ترید تخفیف بیشتری بدهید بتوانیم ثبت نام کنیم. دوره رایگان هم نتونستم ثبت نام کنم.

  • حامی آکادمی

   سلام دوست عزیز
   برای راهنمایی بیشتر به آیدی پشتیبان دوره ها در تلگرام پیام بدید.
   hami_traders_admin

 • مریم( خریدار محصول )

  سلام، ای کاش برای کسایی ک هردو دوره رو میخوان شرکت کنن تخفیف ویژه بذارین.

  • حامی آکادمی

   سلام دوست عزیز
   کسانی که هر دو تا دوره را شرکت کنند براشون تخفیف لحاظ میشه.
   به آیدی پشتیبانی دوره ها در تلگرام پیام بدید راهنمایی تون می کنند.
   hami_traders_admin

قوانین ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.