وبلاگ

ویدیوی تحلیل کامل بیت کوین به همراه پیش بینی قیمت و محدوده ها   تحلیل…
تحلیل کامل بیت کوین
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

تحلیل کامل بیت کوین (ویدئو + متن) – دوشنبه 13 آذر 1402

زمان مطالعه: 3 دقیقه

ویدیوی تحلیل کامل بیت کوین به همراه پیش بینی قیمت و محدوده ها

 

تحلیل کامل هفتگی و روزانه بیت کوین

بیت کوین با قدرت زیادی توانست از مقاومت 40 هزار دلاری عبور کند. در این مقاله تحلیل کامل بیت کوین در تایم فریم هفتگی و روزانه و پیش‌بینی قیمت بیت کوین را برایتان آماده کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

تحلیل کامل روزانه بیت کوین

طبق تصویر زیر در تایم فریم روزانه بعد از این که این لگ صعودی را روی بیت کوین داشتیم، قیمت بیت کوین نیز توانست یک الگو بسازد.

الگوی حرکت قیمت بیت کوین

الآن با خروج قیمت از سقف الگو، انتظار داریم دقیقاً به‌اندازه‌ی همان لگ اولیه قیمت بیت کوین بالا برود. این یعنی تارگت پیش روی بیت کوین قیمت 48 هزار دلار است.یعنی انتظاری که ما الآن از حرکت قیمت بیت کوین داریم، صعود تا 48 هزار دلار هست.

پیش بینی قیمت بیت کوین

حالا در تایم فریم‌های پایین‌تر ممکن هست اصلاح‌هایی رو ببینیم. این اصلاح‌ها در جهت این هستند که قیمت بتواند برای بالا رفتن انرژی بیشتری جمع کند.پس ما در تایم فریم دیلی دیدمان به بیت کوین صعودی است.

تحلیل کامل هفتگی بیت کوین

در تایم فریم هفتگی طبق شکل زیر ابتدا یک صعود خوب و سپس اصلاح قیمتی داشتیم. بعد خروج از الگویی که تشکیل داده و در نهایت انتظار ما این است که لگ دوم صعودی را داشته باشیم.

تحلیل کامل هفتگی بیت کوین

پس طبق تارگت الگوی هفتگی و روزانه ما انتظار صعود بیت کوین را داریم. در تحلیل قبلی گفتیم که بیت کوین در سقف 4 ساعته است و با شکست سقف این الگوها تائید شده‌اند.

آیا بیت کوین نزولی می‌شود؟

در تایم فریم هفتگی یک منشأ حرکت نزولی را هم داریم. در شکل زیر محدوده‌ای را مشخص کرده‌ایم. در حرکت نزولی ابتدای محدوده مشخص شده، نزول بیت کوین تائید شده و با شکست کف و پولبک به آن و در نهایت ریزش بیت کوین را شاهد بودیم.

آیا بیت کوین نزولی می‌شود

حالا می‌توان این محدوده را (ابتدای محدوده 46 هزار الی 47 هزار دلار) برای شروع مجدد حرکت نزولی در نظر بگیریم. سقف این محدوده 51 هزار دلار است. این محدوده وسیع است که البته می‌توان آن را در تایم فریم‌های پایین‌تر کوچک‌تر کرد.

بنابراین تارگتی که ما می‌گذاریم ابتدای همین محدوده 46 هزار است.بنابراین از هر طرف که به بیت کوین نگاه می‌کنیم، انتظاراتمان صعودی است. با توجه به شکست خط روند کانال صعودی شتاب و سرعت صعود در حال افزایش است.

آیا بیت کوین دوباره فرصت ورود روی 20 هزار دلار یا اعداد پایین‌تر را می‌دهد؟

برای این موضوع نمی‌توان پیش‌بینی یا پیش گویی کرد. باید با توجه به الگوهایی که روی چارت شکل می‌گیرد، پله پله جلو برویم.

اما به طور کلی اگر به محدوده‌ای که در بالا گفتیم رسید و کندل و الگویی نزولی شکل بگیرد (حتی در تایم فریم دیلی یا 4 ساعته) می‌توانیم آن موقع روی نزول بیت کوین ترید بکنیم و بعد هم منتظر باشیم که اگر می‌خواهیم خرید و هولد کنیم، روی عددهای پایین‌تر بتوانیم بخریم.

فرصت ورود روی

می‌توانید ببینید که قبل از این روی تایم فریم 4 ساعته بارها ما توانستیم با برخورد بیت کوین به مقاومت سل بگیریم.

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید