وبلاگ

بیل گیتس می‌گوید که هوش مصنوعی مانند ChatGPT مهم‌ترین نوآوری در حال حاضر است. اگر…
بیل گیتس و ChatGPT
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

بررسی نظر بیل گیتس در خصوص ChatGPT

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیل گیتس می‌گوید که هوش مصنوعی مانند ChatGPT مهم‌ترین نوآوری در حال حاضر است. اگر شما هم به این فناوری نو ظهور علاقه مندید در این مقاله با ما همراه باشید.

 

برای به دست آوردن موفقیت‌های بزرگ، گاهی باید ریسک های بزرگی را پشت سر بگذارید!

بیل گیتس | Bill Gates

 

گیتس در سال 1975 مایکروسافت را تأسیس کرد و شرکت را برای بیش از دو دهه رهبری کرد، قبل از اینکه در سال 2000 از سمت خود کناره گیری کرد.

بیل گیتس، یکی از بنیان‌گذاران مایکروسافت، گفت: هوش مصنوعی مانند ChatGPT دنیای ما را تغییر خواهد داد و آن را بسیار کارآمدتر خواهد کرد. فناوری هوش مصنوعی فرصت‌های معناداری برای بهبود نتایج و کارایی در زمینه‌های مراقبت‌های بهداشتی و آموزش دارد.

نظر بیل گیتس در مورد ChatGPT

بیل گیتس و ChatGPT

بیل گیتس، میلیاردر نیکوکار، در مصاحبه‌ای که روز جمعه منتشر شد، گفت: بهبود در هوش مصنوعی مهم‌ترین نوآوری در حال حاضر است.

او ادامه داد: این فناوری دنیای ما را تغییر خواهد داد. گیتس در گفتگو با روزنامه تجاری آلمانی زبان Handelsblatt گفت که کاربردهای هوش مصنوعی مولد مانند ChatGPT OpenAI می‌تواند خدمات اداری، تهیه پیش‌نویس فاکتورها و نوشتن نامه‌ها را بهبود بخشد.

مایکروسافت این هفته اعلام کرد که موتور جستجوی بینگ تا حدی از فناوری ChatGPT AI بهره می‌برد. گوگل همچنین اخیراً Bard، رقیب ChatGPT را معرفی کرده است.

کارایی‌های ChatGPT از دیدگاه بیل گیتس

بیل گیتس مایکروسافت و ChatGPT

به گفته بیل گیتس، بهینه‌سازی‌هایی که هوش مصنوعی می‌تواند برای خواندن و نوشتن ارائه دهد، تأثیر بزرگی خواهد داشت. بیل گیتس گفت، در حوزه مراقبت‌های بهداشتی و آموزشی، هوش مصنوعی می‌تواند کارایی را به طور ملموس تغییر داده و نتایج را به طور معناداری بهبود بخشد.

پلتفرم‌های سنتی هوش مصنوعی واقعاً نمی‌توانند زبانی را که در آن استفاده می‌کند پردازش کنند. اما پلتفرم‌های جدیدتر، مانند ChatGPT، قادر به آموزش، بهبود و خواندن و نوشتن از طریق دانش جدید هستند.

گیتس به برنامه‌های کاربردی در پردازش کلمه و وظایف اداری به عنوان برنامه‌های کاربردی آینده بهینه برای پلتفرم‌های زبان طبیعی مانند ChatGPT اشاره کرد.

به عنوان مثال، بیل گیتس به یکپارچگی فرضی ChatGPT و تیم‌های مایکروسافت اشاره کرد. او گفت که هوش مصنوعی می‌تواند مکالمه‌های جلسات را به منظور جمع‌آوری اطلاعات پیگیری کند.

گیتس گفت: پیشرفت هوش مصنوعی طی چند سال آینده برای بهتر کردن این موارد عمیق‌تر خواهد بود.

سخن پایانی

هوش مصنوعی فناوری نوظهوری است که هر روز پیشرفت‌های چشمگیری می‌کند. بزرگان زیادی از جمله بیل گیتس در مورد این فن آوری دید روشنی دارند. حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین در دوره آموزش رایگان ارز دیجیتال، آموزش‌های اولیه این بازار را آموزش داده‌ایم. اگر نیاز به مشاوره ی مالی یا اطلاعات بیشتر در خصوص بازارهای مالی یا سوالی در مورد دوره های حامی آکادمی دارید، با تیم ما در ارتباط باشید.

نویسنده: مهسا رزاقی

مطالب مرتبط

برنامه نویسی با ChatGPT و استفاده از آن در بازارهای مالی

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید