وبلاگ

اگر به دنبال تحلیل بیت کوین هستید، حتماً روزانه به سایت ما سر بزنید تا…
تحلیل کامل بیت کوین (ویدئو + متن) – دوشنبه ۲۷ آذر 1402
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

تحلیل کامل بیت کوین (ویدئو + متن) – دوشنبه ۲۷ آذر 1402

زمان مطالعه: 3 دقیقه

اگر به دنبال تحلیل بیت کوین هستید، حتماً روزانه به سایت ما سر بزنید تا بتوانید تحلیل‌های مهم و سیگنال‌های خرید و فروش بیت کوین را ببینید. اگر نمی‌دانید بیت کوین چیست، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله ها را بخوانید:

دوره ورود به دنیای کریپتو

دوره رایگان اورژانسی ارز دیجیتال

ویدیوی تحلیل کامل بیت کوین به همراه پیش‌بینی قیمت و سیگنال

در این حرکت صعودی اخیر، بیت کوین در حال زدن کف و سقف های بالاتر است. در این لگ صعودی آخر 8 تا کندل صعودی هفتگی ثبت کردیم و این کندل قرمز که می‌بینید، شب گذشته بسته شد و اولین کندل قرمز بعد از این 8 هفته است.همانطور که میبینید در تمام این چارت زیر ما به موازات حرکت های صعودی، برای ایجاد کف و سثف ها نیاز به اصلاح داریم.

تحلیل کامل بیت کوین به همراه پیش‌بینی قیمت و سیگنال

حرکت و لگ الآن بیت کوین، با توجه به کندل هفتگی قرمز، این موضوع را بیان می‌کند که احتمال دارد شاهد اصلاح باشیم.

تحلیل بیت کوین با ایچیموکو

در تایم فریم هفتگی

تحلیل بیت کوین با ایچیموکو در تایم فریم هفتگی

در تایم فریم هفتگی با ابزار ایچی موکو تغییر خاصی نکرده است. فقط کیجونسن در حال فلت شدن است و اگر این فلت شدن ادامه پیدا بکند، احتمال اینکه قیمت به آن برسد خیلی زیاد می شود.

در تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین با ایچیموکو در تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه میبینیم که قیمت، تنکانسن را قطع کرده و الان زیر تنکانسن قرار گرفته است و به کیجونسن رسیده است. اگر کیجونسن و تنکانسن همدیگر را بالای قیمت کراس کنند، احتمال رسیدن قیمت به محدوده 36 یا حتی داخل ابر ایچیموکو یعنی 34 و یا حتی شکستن ابر محتمل است.

بهترین فرصت های خرید بیت کوین

بهترین فرصت های خرید بیت کوین روی عدد 30 هزار دلار ممکن است دوباره تکرار شود و البته احتمال ضعیفی است؛ اما اگر به محدوده های 34 هم برسیم با توجه به کف های ساخته شده در قبل، فرصت های خوبی برای ورود پیدا خواهید کرد.

در تایم فریم 4 ساعته

به صورت کلی ما در حال حرکت در یک کانال صعودی هستیم. طبق شکل زیر ما یک میدلاین و یک خط استاتیک روی 38 هزار دلار داریم. محدوده ی خیلی مهمی هم که داریم 31 هزار دلار الی 30 هزار دلار است. به احتمال زیاد به محدوده ای که دو خط میدلاین و استاتیک به هم رسیده اند، قیمت واکنش نشان داده و بالا می رود.

تحلیل بیت کوین در تایم فریم 4 ساعته

ولی فعلا الآن با توجه به شکل گیری یک مثلث متقارن و البته شکسته شدن آن به سمت پایین ما فروشنده هستم تا زمانی که زیر خط مشخص شده باشیم.

توجه کنید که به دلیل هیجانی بودن مارکت، اگر قیمت حتی یک شادو بالای این خط مشخص شده برود، ما از حالت فروشنده بودن خارج می شویم و ترید های سل خود را می بندیم.

 

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید