وبلاگ

اگر به دنبال تحلیل بیت کوین هستید، حتماً روزانه به سایت ما سر بزنید تا…
تحلیل کامل بیت کوین و دامیننس Bitcoin (ویدئو + متن) – شنبه 2 دی 1402
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

تحلیل کامل بیت کوین و دامیننس Bitcoin (ویدئو + متن) – شنبه 2 دی 1402

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر به دنبال تحلیل بیت کوین هستید، حتماً روزانه به سایت ما سر بزنید تا بتوانید تحلیل‌های مهم و سیگنال‌های خرید و فروش بیت کوین را ببینید. اگر نمی‌دانید بیت کوین چیست، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله ها را بخوانید:

دوره ورود به دنیای کریپتو

دوره رایگان اورژانسی ارز دیجیتال

ویدیوی تحلیل کامل بیت کوین به همراه پیش‌بینی قیمت و سیگنال

تحلیل بیت کوین روی تایم فریم هفتگی و روزانه

در تحلیلی که تیم حامی آکادمی انجام داده است به دو منطقه‌ی زمانی مهم از نظر تحلیل زمانی رسیده‌ایم که یکی دوم فوریه هست (2/2/2024 تقریباً بهمن ماه).

تحلیل بیت کوین روی تایم فریم هفتگی و روزانه

دو سناریوی مهم بیت کوین

سناریوی اول که از احتمال بالاتری هم برخوردار است: تا رسیدن به زمان 2/2/ 2024 ما در همین محدوده 44 تا 40 هزار دلار به صورت رنج و حتی روی اعداد پایین‌تر یعنی 38 هزار دلار (میدلاین رسم شده) اصلاح خواهیم داشت. پس سناریوی اول رنج و اصلاح است. از ابتدای محدوده‌ی زمانی 2/2/2024 رالی صعودی بیت کوین به سمت سقف تاریخی و از آن بالاتر را خواهیم داشت.

سناریوی دوم و ضعیف‌تر این است که: اگر محدوده‌ی قیمتی 44 هزار دلار با قدرت و یک کندل قوی شکسته شود، مسیر صعود هموار شده و از همین‌جا رالی صعودی آغاز خواهد شد.

بررسی وضعیت توتال مارکت کپ (Total market cap)

بررسی وضعیت توتال مارکت کپ (Total market cap)

وضعیت توتال مارکت کپ بسیار شبیه به بیت کوین است. در تایم فریم دیلی می‌بینیم که چیزی به غیر از صعود دیده نمی‌شود. محدوده سقف مهم خودش را رد کرده به آن پولبک زده است.

تحلیل دامیننس بیت کوین

تحلیل دامیننس بیت کوین

اصلاحی که از محدوده 55 درصد به پایین داشت، دیدیم که یک سری از آلت کوین‌ها شروع به انجام حرکت‌های جدی کرده‌اند و خیلی پامپ شده‌اند. همان‌طور که می‌بینید ساختار حال حاضر دامیننس بیت کوین کاملاً صعودی است. اگر محدوده‌ی کف را از دست بدهد، یعنی زیر 51.5 درصد بیاید، می‌توانیم انتظار حرکت بیشتر آلت کوین‌ها را داشته باشیم.

 

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید