تحلیل هفتگی قیمت اتریوم ETH روز دوشنبه 26 اردیبهشت
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم ETH – دوشنبه 26 اردیبهشت 1401

فشار فروش اتریوم در هفته گذشته مانند سایر رمز ارز ها بالا بود. اما با توجه به تحلیل امروز توصیه می‌شود حتما این رمز ارز مجبوب را زیرنظر داشته باشید. سناریوهای احتمالی در تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم در این صفحه برای این رمز ارز بررسی شده است.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

در تحلیل هفتگی بازار ارز دیجیتال این هفته یعنی روز دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 نگاهی کلی به تحلیل اتریوم انداختیم. در این مقاله به صورت جزئی تر و دقیق تر با استفاده از اصول تحلیل تکنیکال که در دوره تحلیل تکنیکال و دوره ارز دیجیتال آموزش دادیم، الگوی تشکیل شده در نمودار ETH را به همراه سطوح حمایت و مقاومت تحلیل و بررسی می‌کنیم و نگاهی به سناریو های احتمالی آن می‌اندازیم. دقت کنید که این تحلیل به منزله پیشنهاد خرید یا فروش نیست و فقط جنبه آموزشی برای دانشجویان بازارهای مالی دارد.

وضعیت فعلی اتریوم ETH

قیمت اتریوم مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال در این هفته دچار یک فروش شدید شده است. خرس‌ها موفق شدند یک شکار نقدینگی موفقیت‌آمیز را انجام دهند زیرا پایین‌ترین سطح سالانه آن به 2150 دلار رسید. با این حال، برخلاف بیت‌کوین و XRP، قیمت اتریوم از پایین‌ترین سطح سال 2021 در 1700 دلار عبور نکرده است.

تحلیل اتریوم در تایم فریم یک روزه از سال 2021

تحلیل الگوی تشکیل شده در نمودار اتریوم

قیمت اتریوم یک علامت سوال بزرگ در مورد عملکرد فعلی قیمت دارد و احتمالاً برای ایجاد یک چشم‌انداز مطمئن به شواهد بیشتری از نمودار هفتگی نیاز دارد. در تایم فریم هفتگی قیمت یک مثلث نزولی با قاعده قیمتی 1700 تشکیل داده است که شکست آن می تواند مسیر حرکت به سمت قیمت تا 1000 دلار را باز کند. اگر گاوها بتوانند سطح 1700 دلار را نگه دارند و چکش صعودی را در نمودار هفتگی ثبت کنند، ممکن است یک مثلث محدود به محدوده بزرگ مشخص شده برای قیمت فعلی اتریوم در جریان باشد.

الگوی تشکیل شده در چارت اتریوم

در تایم فریم یک ساعته ETH چه میگذرد؟

در تایم فریم یک ساعته به نظر می رسد قیمت بین دو سطح حمایت و مقاومت 1970 تا 2150 در نوسان است و در حال حاضر پس از تست حمایت خود تقویت شده و به سمت  مقاومت بالایی حرکت می کند.

تحلیل تایم فریم 1 ساعته اتریوم در تحلیل هفتگی قیمت اتریوم 26 اردیبهشت 1401

بدترین سناریو در تحلیل اتریوم این هفته

ساده‌ترین سطح ابطال‌ تحلیل فوق 1700 دلار است. اگر خرس‌ها این سطح را بشکنند، اهداف نزولی زیر 1400 دلار و 1100 دلار در هفته‌های آینده خواهند بود که منجر به کاهش 45 درصدی قیمت فعلی اتریوم می‌شود.

5/5

دیدگاهتان را بنویسید