تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - 2 خرداد 1401
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین – دوشنبه 2 خرداد 1401

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در تحلیل هفتگی بازار ارز دیجیتال دوشنبه 2 خرداد 1401 نگاهی کلی به تحلیل بیت کوین انداختیم و شرایط صعودی شدن بیت کوین (BTC) را توضیح دادیم. در تحلیل بیت کوین این هفته به صورت جزئی تر و دقیق تر با استفاده از اصول تحلیل تکنیکال که در دوره تحلیل تکنیکال و دوره ارز دیجیتال آموزش دادیم، چارت BTC را بررسی کردیم و سناریوهای مختلف تاثیر آن بر آلت کوین ها را شرح دادیم. دقت کنید که این تحلیل به منزله پیشنهاد خرید یا فروش نیست و فقط جنبه آموزشی برای دانشجویان بازارهای مالی دارد.

وضعیت بیت کوین (BTC)

کندل هفتگی بالای 30 هزار بسته شد و این موضوع بد نیست. همچنین بیت کوین یک منطقه کوچک تریدینگ رنج را شکسته است. مقاومت 30500 تا 31000 در برابر قیمت است که تا کنون چندین بار این سطح را تست کرده است. شکست این سطح میتواند به گاوها قدرت بدهد. در صورتی که قیمت به زیر 29000 سقوط کند، بازار مجدد خرسی می شود.

تحلیل قیمت بیت کوین بین 29 و 31 هزار دلار

تحلیل بیت کوین و تاثیر آن بر آلت کوین ها

غلبه بیت کوین یک بال صعودی را در تایم فریم یک ساعته ساخته است. بال صعودی یک الگوی نزولی محسوب می شود و معمولا در ضلع پایین شکسته می شود. اگر غلبه بیت کوین زیر 44.5 تا 44.6% نزول کند، جهش قیمتی در آلت کوین ها دیده خواهد شد و اگر به بالای 44.6 برسد، شاهد حمام خون دیگری برای آلت کوین ها اتفاق خواهد افتاد. مقاومت اصلی دامیننس 48 و 49% است.

تحلیل وضعیت بال صعودی بیت کوین

3/5

دیدگاهتان را بنویسید