وبلاگ

ویدیوی تحلیل کامل انس جهانی (طلای جهانی) امروز 14 آذر 1402   دیروز اتفاقات عجیبی…
تحلیل کامل انس یا طلای جهانی امروز
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

تحلیل روزانه قیمت انس جهانی طلا –امروز سه شنبه 14 آذر 1402

زمان مطالعه: 3 دقیقه

ویدیوی تحلیل کامل انس جهانی (طلای جهانی) امروز 14 آذر 1402

 

دیروز اتفاقات عجیبی در بازار انس جهانی (طلای جهانی) اتفاق افتاد. هفته پیش از عدد 2014 از روز دوشنبه اول وقت هشدار دادیم که انس در آخر ماه میلادی به راحتی می‌تواند ATH ثبت کند و به هیچ وجه فروشنده‌ها دنبال میانگین کم کردن نباشند. چون این کار خلاف روند است و دیگر فروشنده‌ها با هر حجمی ترید را باز نگه می‌داشتند، به سمت کال مارجین شدن می‌رفتند.

تحلیل-روزانه-انس-طلا

زدن کندل بلند با شادو بلندی که در تصویر می‌بینید اتفاق عجیبی بود.

جهش عجیب انس و طلای جهانی امروز

به این نکته توجه کنید که به هیچ وجه خودتان را با کسی که دیروز در حرکت ریزشی طلا به سود خوبی دست پیدا کرده است، مقایسه نکنید. اگر دیروز نبودید یا نظاره‌گر بازار بودید به هیچ وجه خودتان را سرزنش نکنید. این مقایسه‌ها و احساسات بد می‌تواند حساب شما را در این ماه خراب کند.این بازار پر از فرصت‌های زیاد است و شما می‌توانید سود خود را کسب کنید.

تحلیل کامل انس (طلای جهانی) در تایم فریم 1 ساعته و 4 ساعته

تحلیل کامل انس (طلای جهانی) در تایم فریم 1 ساعته و 4 ساعته

همان‌طور که در تصویر می‌بینید یک ریزش داشتیم و نمی‌توانیم بگوییم که حرکت بالایی که الآن شکل گرفته است باعث صعود این روند شده باشد. در تایم فریم 1 ساعته و 4 ساعته عملاً شما همچنان روند نزولی را می‌بینید. چه با دید پرایس اکشنی چه با دید ایچیموکویی تا زمانی که عدد انس زیر محدوده 2044 هست، همچنان روند نزولی است. حتی می‌توان گفت تا زمانی که قیمت انس جهانی به بالای محدوده 2050 نرسیده، همچنان روند نزولی است.

محدوده‌های مناسب برای فروش انس (طلای جهانی)

ترازهایی (محدوده‌های مناسب) که برای استارت فروش انس جهانی داریم:

  • تراز 2041 تا 2042 است که البته ضعیف است و اگر قصد ورود در این محدوده را دارید، با استاپ 2 یا نهایتاً 3 دلار ترید کنید. (محدوده‌ای با امنیت کمتر)
  • 2049 که یک تراز اصلی محسوب می‌شود. (محدوده مطمئن و اصلی)
  • 2053 تا 2054 هم تراز اصلی بعدی ما هست. (محدوده مطمئن و اصلی)

سیگنال فروش انس (طلای جهانی)

و در نهایت اگر به هر دلیلی قیمت انس روی چارت به 2068 تا 2069 برسد (تراز اصلی فیبوناچی این محدوده است) ما فروشنده هستیم؛ که با استاپ نزدیک 2 الی 3 دلار یا با استاپ سقف قبلی انس 2076 ورود می‌کنیم. در نتیجه این یک پوزیشن فروش مطمئن است.

محدوده‌های مناسب برای خرید انس (طلای جهانی)

سیگنال خرید انس (طلای جهانی)

در محدوده 2014 تا 2020 (4 دلار) می‌توانید تریگر خرید بگیرید. در حال حاضر گام‌های حرکتی انس خیلی سنگین شده است یعنی 10 دلار یا 100 پیپ در چارت انس مثل روزهای گذشته نیست و به راحتی این مقدار را در دو کندل 15 دقیقه‌ای می‌رود. به همین دلیل برای حمایت محدوده 4 دلاری مشخص کرده‌ایم.

پیش بینی قیمت و محدوده‌های ترید انس جهانی (طلای جهانی)

دید ما این است که تا عصر و با باز شدن بازار آمریکا و اخبار، یک روند رنج و مثبت خواهیم داشت. انس می‌تواند دوباره واکنشی به 2040 داشته باشد و می‌تواند همین جا نوسان بکند؛ اما این نکته را در نظر بگیرید که اگر 2018 شکسته بشود دوباره تا 2009 زیر پای قیمت خالی است؛ یعنی محدوده بعدی ما 2009 است. ما فعلاً تا بازگشایی بازار آمریکا و اخبار بازار را رنج و مثبت می‌بینیم. اگر قیمت به 2049 برسد احتمال واکنش زیاد است؛ بنابراین با توجه به ترازهایی که گفتیم (چه سل و چه بای) ورود خواهیم داشت.

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید