وبلاگ

ویدیوی تحلیل کامل انس جهانی ( طلای جهانی) امروز امروز آخرین روز ماه میلادی است…
تحلیل روزانه قیمت انس جهانی طلا –امروز پنجشنبه 9 آذر 1402
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

تحلیل روزانه قیمت انس جهانی طلا –امروز پنجشنبه 9 آذر 1402

زمان مطالعه: 3 دقیقه

ویدیوی تحلیل کامل انس جهانی ( طلای جهانی) امروز

امروز آخرین روز ماه میلادی است و در حال ورود به ماه آخر سال 2023 هستیم. در این ماه حرکات انس (طلای جهانی) می‌تواند به شدت عجیب باشد و برآیند خیلی از تریدرها را منفی و یا حتی صفر بکند؛ بنابراین بسیار دقت بکنید. امروز یعنی آخرین روز میلادی ما خبرهای مهم Core PCE و Unemployment را ساعت 5 به وقت تهران داریم؛ که قطعاً جهت چارت انس بر روی این دو خبر مشخص می‌شود.

 

اخبار امروز طلای جهانی

تحلیل کامل انس ( طلای جهانی)

همان‌طور که در شکل زیر می‌بینید ما یک سقف در محدوده‌ی 2050 تا 2052 داریم.

مناطق مهم ترید انس

در تایم فریم پایین‌تر (4 ساعته و 1 ساعته) طبق تصویر زیر یک کمپلکس قیمتی (فشردگی قیمت) نزدیک مقاومت مهم در محدوده‌ی 2050 تا 2052 شکل گرفته است.

الگوی تشکیل شده روی انس جهانی

به طور کلی این پترنی که الآن شکل گرفته است، بیشتر یک الگوی صعودی و ادامه دهنده است؛ اما مسئله این است که ما در پترن ها (الگوها) صرفاً منتظر هستیم که ببینیم قیمت از کدام سمت الگو را می‌شکند تا جهت بگیرد.

سیگنال ورود انس ( طلای جهانی) امروز

اگر امروز روز آخر ماه نبود ما بیشتر روی پوزیشن فروش بودیم و فروش می‌تواند بیشتر به ما سود بدهد؛ اما از آنجایی که ما روز آخر ماه و در حال ورود به ماه آخر میلادی هستیم شرایط متفاوت است و فوق العاده محتاط عمل می‌کنیم.

اگر فروشنده هستیم در محدوده‌های سقف (در تصویر مشخص شده است) با استاپ نزدیک عمل می‌کنیم.

سیگنال ورود انس ( طلای جهانی) امروز

محدوده‌هایی که برای امروز داریم 2050 تا 2052 است. در پایین 2034 را داریم که اگر 2034 شکسته شود عمل طبق تحلیل دیروز زیر پای انس تا محدوده 2020 خالی است. مگر اینکه بخواهیم محدوده 2024 را هم در نظر بگیریم.

بالاترین سقف در تحلیل انس جهانی امروز

بالاتر سقف های احتمالی و پیش روی انس را گفتیم. در حال حاضر نمی‌توان سقف‌هایی (مقاومت) بالاتر از این اعداد را داد چون داده‌هایی که از سقف های بالای قدیمی‌تر داریم مربوط به گذشته هستند؛ اما اگر قیمت از 2052 عبور کند، 2070 را داریم و ATH (بالاترین سطح قیمت) جدید به راحتی قابل روئیت است.

محدودهای مهم انس امروز

محدوده 2042 و 2043 تا قبل از بازگشایی مارکت آمریکا برای ما مهم است.

نتیجه تحلیل انس جهانی امروز

روی فروش‌ها حواس‌تان باشد و میانگین کم کردن خلاف روند را نداشته باشید. روی یک دراودانی به صورت کلی تریدهای فروش را ببندید. یا با حد ضررهای نزدیک حرکت کنید. همچنان ما به دنبال فروش روندی خودمان هستیم ولی فعلاً فقط تست فروش با استاپ های نزدیک داریم تا تأییدیه‌های قوی دیده شود و بتوانیم یک فروش روندی خوب را از مارکت بگیریم.

 

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید