تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین - 16 خرداد 1401
فهرست مطالب
اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین – دوشنبه 16 خرداد 1401

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در تحلیل هفتگی بیت کوین (BTC) این هفته به صورت جزئی و دقیق با استفاده از اصول تحلیل تکنیکال که در دوره تحلیل تکنیکال و دوره ارز دیجیتال آموزش دادیم، چارت BTC را بررسی کردیم و سناریوهای مختلف تاثیر آن بر آلت کوین ها را شرح دادیم. دقت کنید که این تحلیل به منزله پیشنهاد خرید یا فروش نیست و فقط جنبه آموزش ارز دیجیتال برای دانشجویان بازارهای مالی دارد.

وضعیت بیت کوین (BTC) هفته سوم خرداد

فشار بر بازار رمزارزها در نتیجه سیاست های سختگیرانه فدرال رزرو با هدف افزایش نرخ بهره و سیاست های پولی انقباضی است. در جلسه 15 ژوئن لحن هاوکیش بانک مرکزی آمریکا باقی خواهد ماند و بازار انتظار دارد که 50 واحد دیگر نرخ بهره افزایش یابد. این موضع می تواند سبب افزایش قدرت شاخص دلار شود.

تحلیل تایم فریم هفتگی بیت کوین دوشنبه 16 خرداد

در طی 4 هفته گذشته فروشندگان BTCUSD در حال تست حمایت کلیدی 28800 بوده ولی هنوز قادر به تثبیت زیر این قیمت نشده است. فعالیت خرسها به تدریج کاهش می یابد و ممکن است حرکت صعودی بیت کوین مجدد آغاز شود که اولین هدف آن 34500 خواهد بود.

تحلیل بیت کوین دوشنبه 16 خرداد تایم فریم هفتگی

قیمت بیت کوین با سه بار تست آن در هفته گذشته، پایین ترین سطح را در حدود سطح حمایت 29200 دلار ایجاد کرد. در حال حاضر به نظر می‌رسد خریداران کنترل را در دست گرفته‌اند و این امر به یک حرکت کوتاه مدت صعودی منجر شده است.

تا کنون، قیمت بیت کوین برای تست مجدد محدوده مقاومتی 31500 دلار افزایش یافته است و احتمالاً روند را در اینجا معکوس خواهد کرد. کاهش قیمت روز دوشنبه در 29,288 دلار، باید کلیدی برای افزایش یک رالی صعودی به اهداف کوتاه مدت باشد که از 34500 دلار به 35200 دلار می تواند باشد.

تحلیل هفتگی بیت کوین در تایم فریم 4 ساعته 16 خرداد

در صورتی که قیمت بیت کوین یک کندل چهار ساعته زیر محدوده 28500 دلار بسته شود، این تز صعودی باطل می شود. در این شرایط، BTC ممکن است به 27700 دلار سقوط کند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین تایم فریم 4 ساعته هفته سوم خرداد

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید