چطور شروع کنم؟

کلاس آموزشی بورس 1

بورس چیست؟

بورس چیست؟

 بورس محلی است که پول های کوچک من و شما رو جمع می کنه برای کمک بیشتر در جهت تولید و پویایی اقتصاد کشور صرف می کنه. با همین پول های کوچک ما کارگاه های کوچک تبدیل به کارخونه میشن، کارخونه های بزرگ توسعه پیدا می کنند و در ایجاد کارآفرینی برای قشر بیشتری از جامعه صورت می گیره، نرخ رشد تولیدات داخلی صعودی میشه و چرخ اقتصاد به خوبی به حرکت درمیاد. 

افراد جامعه با هر سن و موقعیت شغلی و درآمد، بالاخره یک مقدار پول هر چند کوچک به عنوان پس انداز جمع آوری می کنند و این پول ها رو در کارهای مختلف صرف می کنند. اقدام صحیح برای صرف پس انداز، استفاده از آن در جهت خرید دارایی است که تولید درآمد و ارزش داشته باشه. دارایی هایی مثل ملک، ابزار، لپتاپ یا موبایل یا… که با آن درآمد زایی می کنید و سهامی که از بالارفتن قیمتش آن کسب سود می کنید. شما با سرمایه گذاری در سهام بورسی علاوه بر اینکه به اقتصاد کشور کمک می کنید، به بهترین نحو و با هر مبلغ سرمایه ای (حداقل 500 هزار تومان) می توانید درآمد زایی کنید. در شرایط اقتصاد تورمی، سهام بورسی چندین برابر دلار و طلا رشد میکنه و این خودش دلیلی واضح برای اینه که چرا بهترین انتخاب در شرایط تورم و قیمت های ناپایدار برای سرمایه گذاری، خرید سهام بورسی است.

 

 چطور شروع کنم؟

ابتدا باید یک کد بورسی به نام خودتون دریافت کنید. برای اطلاع از شرایط دریافت کد بورسی اینجا را کلیک کنید. مرحله بعدی ورود با مبالغ پایین و خرید عرضه اولیه هاست. برای آشنایی با مفهوم عرضه اولیه اینجا را کلیک کنید. اما اگر تصمیم دارید به دید یک شغل پر بازده و با مبالغ بالا سرمایه گذاری رو شروع کنید، بهترین کار و اصلی ترین کار شروع به آموزش تحلیلگری و سرمایه گذاری در بورس است. با یادگیری تحلیل گری شما نه تنها در بازار بورس بلکه در سایر بازارهای مالی اعم از مسکن، دلار، طلا، ماشین و … هم میتونید موفقیت آمیز عمل کنید. چرا که مهارت تحلیل گری به شما شم اقتصادی و هوش مالی می دهد.

برای آموزش از طریق حامی آکادمی مراحل زیر را دنبال کنید:

گام اول: سایت آموزشی حامی آکادمی را دنبال کنید و از مطالب و ویدیو هایی که به صورت رایگان برای شما به اشتراک گذاشته می شود استفاده کنید. پیج بورسی خانم تاتاری و پیج ارزدیجیتال را در اینستاگرام فالو کنید تا اطلاعات و اخبار به روز و دست اول این بازار ها را به دست بیاورید.

گام دوم: اگر تمایل به آموزش ازطریق دوره های آموزشی حامی آکادمی هستید، در سایت حامی ثبت نام کنید. اگر تا کنون هیچ اطلاعی از تحلیل گری نداشته اید و یا این اولین ورود شما به بازار بورس و سایر بازارهای مالی محسوب می شود، دوره «ورود موفق ورود به بورس» بهترین گزینه برای شماست.

گام سوم: بعد از انتخاب دوره شما می توانید از مزیت پشتیبانی مستمر دوره های آموزشی توسط پشیبان های کار بلد و مدرس بهره مند شوید. تمرینات ارسالی شما بررسی و رفع اشکال خواهد شد.

گام چهارم: علاوه بر در اختیار داشتن ویدیوهای آموزشی و مزیت استفاده از پشتیبانی های دوره، دوجلسه آنلاین وبیناری برای ارتباط زنده با مدرس و پرسش و پاسخ رو در رو و تحلیل بر روی نمودار های قیمتی آپدیت برای شما فراهم شده است. طول هر جلسه آنلاین بین 90 تا 120 دقیقه است.

گام پنجم: با مبالغ منطقی و با استفاده از آموزه دوره ها و در کنار دوره آموزشی شروع به سرمایه گذاری کن و اینو یادت باشه سودآوری مستمر تو هر بازاری در گذر زمان و کسب تجربه حاصل میشه پس ضررهای اولیه نباید دلسردت کنه. اگر میخوای زندگی مالی ات متحول بشه تنها راه دوام آوردن در بازارهای مالی است. پس سعی کن اراده و انگیزه تو واسه این بازارها بالا نگهداری.

گام ششم: آکادمی حامی با ویدیو ها و مطالب رایگان همیشه کنار شماست. پس پیج اینستاگرام، کانال تلگرام و سایت ما رو همیشه دنبال کن.

در کنار هم و با هم رشد خواهیم کرد…

 

چرا بورس؟

چرا بازارهای مالی؟

چرا ارز دیجیتال؟

هوش مالی