دوره های حامی آکادمی

دوره آموزش پرایس اکشن در بازار ارز دیجیتال (مستر ترید کریپتو)

دوره ترید حرفه ای (کریپتو - فارکس)

187 رای
4.7/5

این دوره مناسب کسانی هست که علاوه بر هولد کردن کوین ها در بازار قصد ترید روزانه و داشتن یک درآمد دلاری ماهیانه در کنار درآمد های خودشون دارند. اگر علاوه بر سرمایه گذاری به ترید و نوسانگیری در دنیای ارزدیجیتال علاقه دارید، این دوره مناسب شماست.

پیش نیاز این دوره تسط بر کیف پول ها و امنیت و نقل و انتقال کوین ها (دوره ورود به دنیای کریپتو) مباحث مقدماتی تحلیل تکنیکال (مفاهیم خط روند و کانال و سطوح حمایت و مقاومت)

برای مشاهده سرفصل‌ها و ثبت نام در دوره وارد لینک روبرو شوید.

2,800,000 تومان

1,990,000 تومان

دوره آموزس مقدماتی تحلیل تکنیکال

دوره آموزش تحلیل تکنیکال کلاسیک از صفر

394 رای
4/5

اگر مشتاق هستید تا در هر بازار مالی اعم از بورس، ارز دیجیتال، فارکس، طلا و … فعالیت کنید و هیچ اطلاعی از تحلیل ندارید، این دوره بهترین و مناسب ترین انتخاب است.

این دوره مخصوص تکنیکال مقدماتی است و مباحث بیان شده در سرفصل ها به صورت کامل آموزش داده شده است.
حل تمرین و پشتیبانی مداوم صورت می گیرد تا آموزه های تحلیل تکنیکال شما به بهترین نحو پایه گذاری شوند.

1,900,000تومان

980,000 تومان

زمان باقی مانده تا اتمام حراج حامی آکادمی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تخفیف ویژه جمعه سیاه حامی آکادمی به پایان رسید. امیدوارم در این حراج استثنائی توانسته باشیم بهترین کمک را به علاقه مندان بازار های مالی کرده باشیم

اساتید مجرب

پشتیبانی آنلاین

جامع و کامل

برگزاری آنلاین

تدریس ساده و فراگیر

سوالات متداول

فرق این دوره با دوره های رایگان، پرسش و پاسخ و پشتیبانی بی نظیر این دوره است. مسلما داشتن یک مربی در آموزش هر کاری بهترین کمک کننده به روند یادگیری است. با شرکت در این دوره شما به مدت دو ماه چندین مربی کار بلد که سالها در بازارهای مالی فعالیت کرده اند را در کنار خود دارید و عملا نیاز به شرکت در هیچ دوره حل تمرین اضافه نخواهید داشت. ضمن اینکه در جلسات ویدیو کنفرانس آنلاین به صورت لایو و رو در رو با مدرس در ارتباط خواهید بود و میتوانید سوالات خود را بپرسید و بازارهای جهانی هم آشنایی لازم را به دست آورید.

پس از ثبت نام، ویدیوهای آموزشی ضبط شده روی سایت در پنل کاربری شما قرار میگیرد و می‌توانید شروع به یادگیری کنید.

بله. پیش نیاز دوره مستر کریپتو حامی آکادمی، آشنایی با تحلیل تکنیکال مقدماتی و ضروریات ارزهای دیجیتال هست. برای آشنایی با ضروریات ارزهای دیجیتال میتونید دوره رایگان اورژانسی ارز دیجیتال را ببینید.